لیست محصولات این تولید کننده CT

Climbing Technology یکی از کمپانی های تولید کننده وسایل و تجهیزات فنیClimbing Technology یکی از کمپانی های تولید کننده وسایل و تجهیزات فنی می باشد که کار اصلی آن ایمنی با دانش فنی قوی و فن آوری های تولید مدرن جهت تولید محصولات برای استفاده در رشته های مختلف، کوهنوردی ، صعود و در زمینه ایمنی و نجات و کار در ارتفاع می باشد. کمپانی CT در یک منطقه شناخته شده بین Bergamo و Lecco واقع شده است و همه این فناوری در یک ساختار 6000 متر مربعی گرد هم آمده است. 


30 سال تجربه در زمینه فناوری کوهنوردی، کمپانی CT را به یک ابرقدرتمند در زمینه توانایی شناخت نیاز بازار و تبدیل آن نیاز به محصولات با نوآوری فراوان تبدیل کرده است. 
محصولات تولید شده توسط کمپانی CT نمونه ای جامع و کامل از سبک طراحی ایتالیایی با بالاترین کیفیت و حفاظت شخصی می باشد. تنوع محصولات و کیفیت انها توجه طیف گسترده ای را به خود جلب می نماید. 


اکنون این کمپانی همچنان با همان قدرت قبلی با اهداف ایمنی ، کارکرد و سادگی، محصولات با کیفیت را وارد بازار جهانی می نماید تا با تجهیز و هدایت تمامی افراد علاقه مند به این حرفه اهداف خود را به سرانجام برساند.


فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نماینده رسمی محصولات CT در شمال ایران  

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف