لیست محصولات این تولید کننده Komperdell

شرکت کامپردل در سال 1922 با تولید باتوم های پیاده روی از جنس چوب درخت فندق آغاز به کار نمود. پیاده روی و اسکی در آن ایام برای عموم مردم امری عجیب بود اما کامپردل توانست با شرایط موجود، شرکت خود را به 50 کارمند ارتقاء دهد و خیلی زود به پیشرفت و خیلی زود به پیشرفت فراوان دست یابد و همچنان روند موفقیت این شرکت اتریشی ادامه داشت.


Flanz Klammer توانست مدال طلای بازی های المپیک زمستانی Innsbruck در سال 1976 را با استفاده از باتوم های Komperdel بدست اورد و پس از آن با بدست آوردن 25 پیروزی دیگر تبدیل به یکی از موفق ترین ورزشکاران جهان شد و پس از آن پیتر مولر فرانسوی با 19 پیروزی از معروف ترین هاست.


در اواخر سال 1990 Komperdell زمان زیادی را صرف نیروی انسانی و تهیه مواد اولیه و فن آوری جدید نمود زیرا شرایط بازار برای قبول محصولات جدید بسیار مناسب بوده و مخاطبان قیمت عادلانه ای را برای محصولات پرداخت می کردند. 


باتوم های جدید با مواد جدید کربن، سیستم های کارامد وارد بازار شدند و محصولات کامپردل در سطح بین المللی توزیع و پذیرفته شد.
در سال 2002 Komperdell معیارهای جدیدی را برای تولید باتوم های تلسکوپی تعیین نمود و محصولات خود را با آلیاژ آلومینیوم با بیشترین تراکم عرضه کرد. 


در سال 2008 در حوالی ظهر Gerlinde Kaltenbrunner به اوج Dhaulagiri به ارتفاع 8167 متر می رسد و او که اولین زنی بود که 11 قله 8 تا 14 هزار متری را بدون حمل اکسیژن صعود می کردو کامپردل به داشتن همچین ورزشکار برجسته ای در تیم خود افتخار می کند.از زمان تاسیسی Komperdell تا به امروز حدود 100 سال می گذرد و همچنان محصولاتی با کیفیت فراوان و امنیت بالا تولید می نماید.


فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نمایندگی رسمی باتوم های پیاده روی Komperdell


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف