جشنواره تیک تاک تابستونی

جشنواره تیک تاک تابستونی

امسال هم مثل سال های دیگه می خوایم با جشنواره طوفانی تیک تاک تابستونی مهمون خونه هاتون بشیم! تاریخ این جشنواره از اول تا نهم شهریوره، پس همین الان در سایت سیاه کمان ثبت نام کنین و منتظر خبرهای باور نکردنی ما باشین.

در این جشنواره تایستانی طبق روال همیشگی مجموعه سیاه کمان، قصد داریم که بهترین خودتون باشین و از به بعد با تجهیزات کامل و به روز سفر کنین؛ پس تا دیر نشده اینجا کلیک کنین و وارد دنیای تخفیف کالاهای سیاه کمان بشین.

میون وضعیت اقتصادی فعلی براتون یه خبر خوب دیگه داریم، اونم اینه که هر کالایی از سیاه کمان بخری، هزینه ارسالش کاملاً رایگانه! مگه داریم از این بهتر؟ یادتون نره فرصت این جشنواره محدوده، پس زمان رو از دست ندین و همین الان هر کالایی که نیاز دارین رو تو سبد خریدتون قرار بدین.

مژده به خرید اولی‌ها!

اگه اولین باره که از فروشگاه سیاه کمان خرید می کنی، کلی خبرهای خوب واست داریم، پس حتماً اینستاگرام سیاه کمان رو دنبال کن.

 

نگران نباش!

اگه به هر دلیلی از کالایی که خریدی خوشت نیومد یا اصلاً لباس گرفتی و اندازه تنت نبود، فرصت داری تا 90 روز کالا رو بر گردونی.

در تایم جشنواره، مثل بقیه روزها، مشاوران ما به صورت کاملاً رایگان و تخصصی بهتون مشاوره میدن تا بهترین خریدتون رو داشته باشین.

تمدید شد!

به پاس وفاداری و استقبال بی‌نظیر شما سیاه‌کمانی‌های عزیز، جشنواره تیک‌تاک تابستونی تا آخر وقت جمعه، 12 شهریور تمدید شد. تو واپسین لحظه‌های این جشنواره، کلی محصول با تخفیف‌های فوق‌العاده اضافه شده که می‌تونین خیلی راحت تجهیزات خودتون رو کامل کنین.

اگه به هر دلیلی نتونستی خرید کنی، دیگه وقتشه دست بجنبونی، چون زمان زیادی نداری.

نظرات بازدیدکنندگان