لیست محصولات این تولید کننده Cebe

Cebe یکی از معتبرترین برندها در زمینه تجهیزات ورزشی است. شرکت فرانسوی سب بیشتر در زمینه تولید عینک های ورزشی، تجهیزات کوهنوردی و... فعالیت می کند.


از تأسیس تا شهرت کمپانی Cebe


شرکت فرانسوی Cebe در سال 1892 در شمال رشته کوه آلپ تأسیس شد. شرکت سب به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان عینک های ورزشی شناخته شده است. فعالیت این شرکت در ابتدا بسیار محدود و از شهرت که امروز به آن دست یافته، خبری نبود. رفته رفته با تولید و خرید بیشتر، شرکت سب به یک کمپانی بین المللی پیشتاز در عرصه عینک های ورزشی تبدیل شد. امروزه تولیدات این شرکت محدود به عینک های ورزشی نیست؛ به طوری که برند سب بر روی اکثر عینک های طبی، دستکش های کوهنوردی، کلاه ایمنی، ساعت و... نقش بسته است. گفته می شود که استارت محبوبیت و البته شهرت این شرکت به دست بنیان گذار شرکت اتوموبیل سازی مرسدس بنز، یعنی "بارون بنز" زده شده است. زمانی که شیشه جلویی ماشین هنوز ابداع نشده بود، بارون بنز از شرکت Cebe تقاضا کرد که برای او عینک Cebe محافظی را جهت جلوگیری وزش باد هنگام رانندگی تولید کند. سفارش این فرد شهرت فراوانی را به شرکت سب بخشید.


بعد از سفارش بارون بنز، نوبت به سفارش خلبان ها، کوهنوردان، محققین و... برای سفارش عینک سب رسید. دولت برای خلبنان­ هایش تعداد زیادی عینک سب از این شرکت خرید که بعد از گذر از تست کیفیت، مورد توجه محقیق و کوهنوردارن نیز قرار گرفت. در نتیجه، فروش این شرکت روز به روز افزایش یافت؛ به طوری که محصولات کمپانی Cebe اکنون به بیش از 60 کشور دنیا ارسال می شود. این کمپانی مدعی است که صاحب بهترین عینک های ورزشی متناسب با تفریحات فضای باز نظیر والیبال ساحلی، اسکیت و... نیز می باشد. به طور کلی باید گفت که کمپانی فرانسوی Cebe زمانی یک شرکت نوپا بود که اصلی ترین عامل موفقیت آن ها، کیفیت و تنوع محصولاتشان شد.


محصولات برند Cebe فروش فوق العاده ای در ایران دارد. شما هم می توانید برای تفریحات خود از عینک سب به واسطه سایت معتبر سیاه کمان به عنوان بستری موفق در زمینه فروش تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ استفاده کنید.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.