لیست محصولات این تولید کننده Salewa

Salewa در 8 ژوئیه سال 1935 توسط Josef Liebhart تاسیس گشت.این شرکت در ابتدا کیف دوربین، کوله پشتی و توپ فوتبال چرمی تولید می نمود. سال 1948 شروع جدیدی برای این شرکت به حساب می آمد و این کمپانی با گسترش تولیدات خود در سال 1955 حامی هرمان هابر برای صعود به کوه های Andes شد.

Eagle ایجاد شد تا قدرت و کیفیت محصولات Salewa را اثبات نماید. در سال 1985 یک همکاری قوی بین سالوا، رینهولد مسنر و کورت آلبر سبب ایجاد ایده های جدید در خصوص محصولات شد و به صورت جدی مورد آزمایش قرار گرفتند. در سال 2001 Salewa در تولیدات خود تحولی ایجاد نمود و شروع به تولید کارابین های سبک  و کاپشن های 350 گرمی نمود و در مسیر موفقیت پیش رفت. 
در سال 2003 توانست شعبه هایی در فرانسه و اسپانیا تأسیس نماید و در سال 2005 این کمپانی با قرار دادن خلاقیت در مسیر کاری خود محصولات کفش را نیز به خطوط تولید خود اضافه نمود.در سال 2007 با تأسیس شعبه ای در کلرادو در صدد کنترل بازار آمریکای شمالی برآمد. بعدها میزان شعب این کمپانی قدرتمند افزایش یافت. در سال 2014 یک لوگوی جدید برای این کمپانی معرفی گردید و از آن پس محصولات آن با لوگوی جدید در بازار جهانی به ادامه رقابت پرداخت.


در حال حاضر Salewa صنعت تولیدات Alpine را رهبری می نماید و پس از سال ها چالش و رقابت شدید امروزه Salewa یکی از قوی ترین تولیدکنندگان تجهیزات آلپاین و کوهنوردی به شمار می آید.فروشگاه سیاه کمان عاملیت فروش محصولات Salewa 


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف