لیست محصولات این تولید کننده Ferrino

فرینو یکی از قدرتمند ترین کمپانی ها در عرصه تولیدات تجهیزات کوهنوردی و هیمالیانوردی است که از سابقه بالایی در این زمینه برخوردار است.کیفیت ، دوام و کارایی بالا از مؤلفه های بارز محصولات فرینو است که در طی سالیان بلند فعالیت خود آن را به کوهنوردان اثبات نموده است.


فرینو یک لغت ایتالیایی و به معنای ورزش در فضای باز می باشد . "سزار فرینو "در اوایل سال 1870 با تولید نوعی رنگ ضدآب به فکر تولید نوعی پارچه ضدآب افتاد. با ارتقاء این روند فرینو منحصرا به تولید تخصصی چادرهای ضدآب پرداخت. این کمپانی در دوران جنگ تامین کننده چادرهای ارتش کشور خود گشت و درآن زمان تجربیات بسیاری در زمینه مقاومت و طراحی هرچه بهتر این محصولات بدست آورد . با آرام شدن فضای جهانی و آغاز فعالیت های هیمالیایی فرینو در زمینه ساخت چادرهای مقاوم ، مناسب برای کوهستان های آلپ و مناطق هیمالیا در این زمینه پیشگام بوده و موفقیت بسیاری بدست آورد.


فرینو در طی فعالیت های درخشان خود با تست چادر و تجهیزات خود در محیط های خطیر کوهنوردی و پشتیبانی چهره های شاخص در هیمالیانوردی و کوهنوردی سطوح بالا نام خود را در میان سایر برندها مطرح نمود. گواهی ISO 9001 تضمین کننده صد درصدی مراحل طراحی تا تولید این برند بوده و فرینو همواره به این مهم افتخار می کند.فرینو با فعالیتی گسترده در سطح ایتالیا تامین کننده نیاز کوهنوردان و هیمالیانوردان ایتالیایی بوده و بیش از 50 درصد محصولات خود را به تمامی نقاط جهان صادر می کند و این امر در جهانی شدن نام این برند کهن تاثیر بسزایی دارد.
فرینو با وجود پیشرفتی که تاکنون در عرصه تولید محصولات خود داشته کماکان به آزمایشات پیشرفته خود در راستای بهبود تکنولوژی محصولات ارائه شده می پردازد و همواره از چهره های شاخص برای تست محصولات خود استفاده می نماید که علاوه بر تست جنبه پشتیبانی از اهداف و برنامه های کوهنوردان بزرگ دنیا دارد.
های لب Highlab جواهری در تاج تولیدات فرینو است . تیمی متخصص تمامی جوانب محصولات را با آزمایشاتی سخت در محیط های طبیعی از نظر کیفیت به چاش گذاشته و پس از اثبات این آزمایشات را به صورت عمومی نمایش داده و محصول را تست شده با اطمینان بالا و کیفیت فوق العاده راهی بازار جهانی می کند.
همچنین کمپانی فرینو بیش از 50 سال است که تامین کننده چادر و لوازم جانبی سازمان های دولتی و بشردوستانه در سراسر جهان است.سازمان هایی که از فرینو به عنوان حامی یادکرده اند می توان به سازمان ملل متحد ، انجمن دفاع ملی ایتالیا و سازمان نجات دریایی ملی ایتالیا نام برد.


فروشگاه سیاه کمان نمایندگی فروش محصولات Ferrino بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف