لیست محصولات این تولید کننده  Deuter

نمایندگی فروش انواع محصولات کوله پشتی، کیسه خواب و گتر دیوتر اصل در ایران


کمپانی دیوتر در سال 1898 در Augsburg Oberhause توسط Hans Deuter تأسیس گشت. دیوتر در ابتدا کیسه و کیف های پستی ایالت باواریا را تولید می نمود. در سال 1905 با شروع جنگ جهانی و با افزایش میزان تقاضای ارتش این کمپانی شروع به تولید کوله پشتی، چادر و کیف برای ارتش آلمان نمود .

در سال 1919 حوزه جدیدی از کسب و کار را آغاز کرد و تصمیم به ساخت چمدان، کوله پشتی، چادر و سایبان گرفته شد. بخش تولید کیف به یک شرکت سهامی تبدیل می شود و بخش چادر به 10000 مترمربع افزایش می یابد.در این سال کمپانی به نام هانس دیوتر شناخته می شود و طیفی از محصولات کیف و کوله پشتی چرمی به تولیدات اضافه می شود.

در سال 1928 Willi Rickmer یک اکسپدیشن به قله پامیر را رهبری می نمود و کمپانی دیوتر تأمین تجهیزات از قبیل کوله پشتی، چادر، کیف و ... را برعهده می گیرد و با توسعه تولیدات دیوتر به سرعت از کوهنوردان و آلپینیست ها بازخورد مثبت دریافت می کند.

در سال 1934 کمپانی بزرگ دیوتر برای اولین بار کوله پشتی Tauern خود را برای اکسپدیشن نانگاپاربات آزمایش می کند پس از آن دیوتر در سال های متوالی محصولات کوله پشتی خود را برای اکسپدیشن های مختلف تست می نماید.

در سال 1939 که جزء سال های تاریک به حساب می آید تمام تجهیزات و تولیدات چادر توسط ارتش آلمان استفاده می شود و با شروع جنگ پیامدهای خوبی در پی نداشت.

در سال 1953 Herman Buhl با استفاده از تجهیزات کوهنوردی دیوتر از قبیل کوله پشتی، چادر، کیف اقدام به صعود نانگاپاربات می کند و بازخورد آن به شدت بر روی تولید و توسعه محصولات جدید و نوآور تأثیر می گذارد.

در سال 1957 شرکت خانوادگی به شرکت سهامی تبدیل می شود و کمپانی Deuter Industriewerke AG-Augsburg نامیده می شود.

در سال 1968 طیف جدیدی از کوله پشتی های خود از جنس نایلون را وارد بازار می نماید.

در سال 1971 دیوتر به عنوان تولید کننده پیشرو در صنعت کوله پشتی شتاخته می شود و سال 1972 فضای تولید و انبار کارخانه چمدان به 40600 متر مربع می رسد و برای چهارمین بار دیوتر کیف های ورزشی تیم المپیک آلمان را تأمین می نماید.در سال 1984 اولین سیستم پشتی Aircomfort متولد می شود و سیستم حمل مش انقلابی عظیم در تولید و ساخت کوله پشتی ایجاد می کند.

در آغاز دهه 90 دوچرخه سواری محبوبیت فراوانی پیدا می کند و دیوتر اولین مدل کوله های دوچرخه سواری را به بازار عرضه می نماید و در سال 1955 اولین کیسه خواب های دیوتر تولید می شود.

این کمپانی قدرتمند هر روز با توسعه محصولات جدید قدرت خود را بیشتر از پیش به جهانیان اثبات کرده است و با طی شدن این مسیر طولانی در فرآیند تولید بالاخره در سال 2017 یک سیتم پشتی کامل Varifit با پشتیبانی کامل برای طول های مختلف ارتفاع ستون فقرات تکمیل می شود.بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف