ماسک Ferrino مدل Ws Mask

محصول جدید

ماسک ضد باد فرینو دارای تنفس مناسب

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

ماسک فرینو Ws Mask محصولی بی نظیر و فوق العاده از کمپانی قدرتمند ایتالیایی می باشد. ماسک Ferrino به گونه ای طراحی شده است که دهان و بینی را کاملاً پوشانده و محافظت می نماید. ماسک ضدباد فرینو با تنفس فوق العاده در برابر آب و باد مقاوم بوده و به هنگام استفاده بسیار راحت است و همچنین هیچ گونه حساسیتی به فرد وارد نمی کند.

در اوایل سال 1870 سزار فرینو با تولید نوعی رنگ ضد آب به فکر تولید نوعی پارچه ضدآب افتاد و به وسیله آن می توانست چادرهای تخصصی ضدآب تولید نماید که در دوران جنگ و در تأمین چادرهای ارتش نقش مهمی را ایفا نمود. با آزمایش های فراوان و تجربیاتی که در این دوران بدست آورده شد، زمینه تولید محصول مقاوم و کارآمد بوجود آمد که با آرام شدن شرایط و رواج برنامه های هیمالیا نوردی و کوهنوردی، فرینو توانست چادرهایی مقاوم و متناسب با کوهستان های آلپ تولید نماید. فرینو در طی فعالیت های درخشان خود تنها به تولید چادر بسنده نکرد بلکه توانست اکثر نیازهای کوهنوردی و هیمالیا نوردی را برطرف نماید. کسب گواهی ISO 9001 تضمین کننده صد درصدی مراحل طراحی تا تولید محصولات این برند بوده و همواره بر این مهم افتخار می کند. آزمایش و تست محصولات در انواع شرایط یکی دیگر از رموز موفقیت فرینو در بهبود و ارتقای سطح کیفیت تجهیزات می باشد و همچنین این کمپانی بیش از 50 سال است که تأمین کننده چادر و سایر لوازم جانبی سازمان های دولتی و بشر دوستانه در سراسر جهان است که حتی سازمان ملل متحد، انجمن دفاع ملی ایتالیا و سازمان نجات دریایی ملی ایتالیا از آن به عنوان حامی یاد می کنند. 

های لب (Highlab) جواهری در تاج تولیدات فرینو است که تیمی متخصص تمامی جوانب محصولات را تحت آزمایش های سخت گذاشته و در محیط های طبیعی از لحاظ کیفیت مورد چالش قرار می دهند و پس از اثبات آزمایشات را به صورت عمومی نمایش داده و محصول تست شده را راهی بازار جهانی می کنند.

ماسک ضدباد Ferrino با طراحی فوق العاده و تنفس کافی برای اکسپدیشن های زمستانی،کوهنوردی در ارتفاع بالا و همچنین دوچرخه سواری در فصل زمستان مناسب می باشد و با ویژگی های خاص خود، طرفداران زیادی برای خرید این محصول کارآمد دارد.

 • مناسب برای اکسپدیشن های زمستانی،کوهنوردی در ارتفاع بالا و دوچرخه سواری در زمستان
 • محافظت کامل از دهان و بینی
 • مقاومت در برابر باد و آب
 • حداکثر راحتی و بدون ایجاد حساسیت
 • دارای تنفس مناسب
Ferrino
ایتالیا
مشترک آقایان و بانوان
20-60 گرم
25 گرم
اکسپدیشن های زمستانی، کوهنوردی در ارتفاع بالا و دوچرخه سواری در زمستان

مشخصات کلی

برند : Ferrino
کشور مبدا برند : ایتالیا
مناسب برای : مشترک آقایان و بانوان
بازه وزن : 20-60 گرم

مشخصات ظاهری

وزن : 25 گرم
مناسب برای : اکسپدیشن های زمستانی، کوهنوردی در ارتفاع بالا و دوچرخه سواری در زمستان
 • ارسال رایگان

  شما می توانید با خرید کالاهای با قیمت بالاتر از 150هزار تومان، محصول خود را رایگان درب منزل دریافت نمایید.

 • مشاوره رایگان

  مشاوران ما بصورت کاملا رایگان  از ساعت ۸صبح تا ۱۱شب از طریق بخش "مشاوره آنلاین" پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 • بازگشت کالا

  در صورتی که از محصول خریداری شده راضی نبودید، می توانید تا یک هفته از تاریخ تحویل، آن را مرجوع کنید.

 • نظردهی آسان

  لطفا تمامی نقدهای خود را نسبت به محصول مورد نظر، با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.