جدیدترین پست های ویدئویی

گرد و خاک محسن بهشتی در نبرد با حریفان روسی

گرد و خاک محسن بهشتی در نبرد با حریفان روسی

محسن بهشتی راد باری دیگر توانست پرچم کشورمان را در مسابقات یخ نوردی به اهتزاز درآورد او در مدت زمانی کم و تنها یک هفته تمرین بر روی دیواره یخی توانست عصر امروز مقام قهرمانی مسابقات ملی کشور روسیه که در شهر کیروف برگزار شد را بدست آورد

مراغه، دره اسپیران

مراغه، دره اسپیران

با عبور از درون شهر مراغه در امتداد حاشیه غربی، صوفی چای در سمت شمال غربی روستای علویان قرار دارد. پشت این روستا سد بزرگی بر روی صوفی چای بسته شده و در قسمت شمال شرقی دریاچه سد روستای پلکانی قشلاق قرار دارد، با بالاآمدن آب سد خصوصا در تاریکی انعکاس نور منازل در درون آب جلوه خاصی دارد.

مفسر بزرگ جهان کوهنوردی (3)

مفسر بزرگ جهان کوهنوردی (3)

خانم هاولی با داشتن اطلاعات فراوان درباره منطقه به هنگام مصاحبه پیگیر و جستجوگر موارد ادعا شده را مورد بررسی قرار می دهد به همین منظور همواره مدیریت جلسه ها را نیز خود به عهده می گیرد، از آنجایی که به تمام نکات و موارد صعود آشنایی کامل دارد در مصاحبه ها با نکته سنجی و باریک بینی کارش را انجام می دهد.

طناب، خط زندگی (1)

طناب، خط زندگی (1)

طناب ها از لحاظ نوع ساخت به دو دسته تقسیم می گردند: 1. بافته ای : مقاومت کمتری دارند. 2.هسته ای: تمامی طناب های کوهنوردی از ساختار هسته ای بوده که تقریبا 75 درصد آن را هسته تشکیل می دهد و از مقاومت بیشتری برخوردارند.

به سوی رنگین کمان آبشار سمیرم

به سوی رنگین کمان آبشار سمیرم

پژواک غرش خروشان آبشاری در کوهساران پوشیده از لاله های نگونسار و خیزبلند امواج عطرآگین شکوفه های رنگارنگ در بستر سبز جویباران، در دامنه کوه های سربلندی همچون بهرز و سیاه کوه نشان از بستان سیبستان ایران دارد.

Fitwell، بر بلندای قلل هیمالیا

Fitwell، بر بلندای قلل هیمالیا

fitwell یکی از تولیدکنندگان باسابقه کفش کوهنوردی در ردیف های مختلف از Approach تا سه پوش هیمالیانوردی می باشد که مورد توجه بسیاری از کوهنوردان و هیمالیانوردان قرار گرفته است.کیفیت ، دوام و پیروی از سبک ایتالیایی تولیدات این برند مؤلفه بارز آن است.

توچال، گذر از البرز مرکزی

توچال، گذر از البرز مرکزی

قله توچال به ارتفاع 3962 متر یکی از قلل شمال استان تهران می باشد که در جنوب منطقه کوهستانی البرز مرکزی و بر روی خط الرأس شرقی_غربی واقع شده است.

کویر خطای طبیعت نیست (2)

کویر خطای طبیعت نیست (2)

مسیر مرنجاب پایتخت- اصفهان را از راه کاشان به جاده سنگفرش کویر پیوند می داده است. این مسیر از گرمسار به طرف پایین منحرف شده و تا سیاه کوه ادامه می یابد و به جاده چاه دستکن متصل می گردد.