استنلی همراه همیشگی ماجراجویان

استنلی همراه همیشگی ماجراجویان

استنلی نام خود را برای اولین بار با ارائه اولین ظرف دوجداره فلزی که توانایی نگهداری آب گرم در مدت بالایی را داشت مطرح نمود.حمایت از تولید محیطی استنلی را یکی از برترین برندهای تولیدکننده ماگ ، فلاسک ، تجهیزات outdoor در جهان ساخت تا جایی که به این مهم دست یافتند که سکان دار صنعت تولیدات outdoor هستند و امروزه از استنلی به عنوان برترین تولیدکننده ماگ و فلاسک یاد می شود. نو آوری در استفاده از استیل به جای شیشه در فلاسک را اولین بار شرکت استنلی در سال 1913 در آمریکا بنا نهاد. شکل ظاهری و کلاسیک محصولات استنلی در طول بیش از یک قرن فعالیت این شرکت تغییری به خود ندید، حال این که در تمام دوران فعالیت خود همواره تاکید فراوانی بر افزایش کیفیت داشته و از موفق ترین کمپانی ها در تولید چنین محصولاتی است. استفاده از چای یا قهوه داغ در طول یک برنامه کوهنوردی و طبیعت گردی از لذت بخش ترین کار هاست. شما می توانید با دارا بودن مجموعه ای از محصولات استنلی از این مزیت نهایت لذت را ببرید.

استنلی دارای تاریخچه غنی با بیش از 100 سال سابقه است که توسط ویلیام استنلی بنا نهاده شد. او برای همیشه روش مصرف نوشیدنی های داغ را تغییر داد که در سال 1913 عایق خلاء و استفاده از مواد اولیه فولاد را با هم ترکیب و محصولات عایقی که امروزه در اختیار کاربران قرار دارد را اختراع نمود. امروزه فلاسک ها و بطری های عایق بخشی اساسی برای سفرهای جاده ای و ماجراجویی های فضای باز تبدیل شده است. استنلی دائما در حال تلاش برای استفاده از راه حل های مدرن برای ساخت محصولات برای فعالیت های outdoor بوده است که می توان بوسیله آن ها لحظاتی راحت را از صبح تا شب گذراند.

با تولید این محصولات، نیاز به مواد یکبار مصرف کاملا برداشته شد و می توان گفت استنلی یکی از پایدارترین محصولات بوده و این کمپانی جزء اولین کسانی است که اهمیت تولید محصولات بادوام و قابل استفاده مجدد را تشخیص داده است که با درنظر گرفتن بهترین متد و اصول ساخت و همچنین بهداشت و ایمنی محیط زیست به یک کمپانی بزرگ و بی رقیب تبدیل گشته است. 

نظرات بازدیدکنندگان