تندون، رویکردی جدید در تولید طناب

تندون، رویکردی جدید در تولید طناب

مأموریت تندون 

"ما برندمان را بر اساس ارزش هایی که خودمان به آن اعتقاد داریم ساخته ایم و خوشحال می شویم که مردم از محصولات ما با خوشحالی استفاده کنند و به دلیل ارزش های مشترک به برندمان بازگردند."

اهداف 

هدف تندون برقراری روابط طولانی مدت و سودمند با مشتریان است که همیشه تمام تلاش ها برای ارائه راه حل های گوناگون جهت رفع نیاز آنها بوده است. تندون محصولات طناب خود را در سطح استاندارد های جهانی ارائه می دهد و این فرآیند به او این امکان را می دهد تا به صورت مداوم ارزش برند خود را افزایش دهد و در بین رقیبان موجود نام خود را حفظ نماید. کلیه محصولات تولید شده توسط این کمپانی طی برنامه ریزی های مختلف و همچنین فرآیند تولید مخصوص ساخته می شوند و در تمام طول مدت فعالیت آن تمام وعده های داده شده به عمل تبدیل شدند. تمام محصولات بر اساس استانداردهای جهانی تست و آزمایش می شوند.

هدف این کمپانی، نام تجاری Tendon است که مترادف با موارد زیر است: 

1. ابتدا ایمنی و راحتی مشتری. کیفیت بی چون و چرا

2. درک عمیق از نیاز مشتری و توجه به چالش های بازار و واکنش سریع به خواسته های آنها

3. توسعه فن آوری همراه با جدیدترین روش های تولید

4. سرویس دهی فوق العاده 

5. حفاظت واقعی از محیط زیست

چشم انداز شرکت تندون این است که برندی متفاوت نسبت به سایر رقبا باشد و بتواند در تولید، خدمات و ... پیشی گیرند. تمام تلاش کمپانی این است که Tendon یک برند بین المللی همراه با کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان باشد و تمام مشتریان با استفاده طولانی از محصولات نهایت رضایت را داشته و به دیگران هم استفاده از آنها را توصیه نمایند. 

ارزش ها 

Tendon کوهنوردی اکتیو که نه تنها یک ورزش، بلکه نوعی سبک زندگی است، ترویج می کند و همچنین علاوه بر مورد قبل معتقد است که هر شخص می تواند از طریق کوهنوردی خود را بشناسد. Tendon دائما در حال بهبود قابلیت اطمینان، امنیت و عملکرد تجهیزات کوهنوردی، کار در ارتفاع و همچنین کار حرفه ای تیم های نجات می باشد. 

دوست دار محیط زیست:

کمپانی تندون همیشه برای محافظت از محیط زیست تلاش می کند. هر تولید کننده در جهان با فعالیت خود تأثیر بسزایی در محیط زیست دارد محیطی که در آن نه تنها ما و فرزندانمان زندگی می کنیم بلکه موجودات دیگر هم در آن حق زندگی دارند. کلیه مشتریان می توانند طناب های فرسوده خود را دوباره به شرکت بازگردانند و طناب ها به صورت رایگان بازیافت شوند و همچنین تمام بسته بندی های طناب ها صد در صد قابل بازیافت هستند. از سال 2012 شرکت تندون عضو رسمی EOCA، یک سازمان غیرانتفاعی که از سال 2006 فعالیت خود را برای حفظ محیط زیست و چشم اندازهای جلوگیری از تخریب شروع کرده بود، گشت. این سازمان علاوه بر حفظ محیط زیست به آموزش درباره حذف اثرات منفی تولید کالاهای فضای باز می پردازد.

نظرات بازدیدکنندگان