مایا عامل شروع یک فعالیت

مایا عامل شروع یک فعالیت

همه چیز از یک تکه چوب شروع شد

در سال 1995، Micheal Adqvist مؤسس کمپانی، تکه چوبی را به نام Maya Stick معرفی نمود. او شیفته و مجذوب درخشش این چوب رزینی صمغ دار شد که بهترین راه برای روشن کردن آتش بود. این چوب ها کاملا طبیعی بودند و از کنده بریده شده کاج توسط بومیان گواتمالا تهیه می شدند. مایکل با شروع تجارتش در ابعاد بزرگتر به فرزندان 400 نفر از اهالی مایا هند کمک مالی نمود و آنها برای تحصیل به مدرسه فرستاده شدند. یک سال بعد تولید سنگ چخماق در کشور سوئد آغاز شد و متأسفانه زمان تولید این محصول مناسب نبود و هیچ کس شناخت کافی از این محصول نداشته و همچنین توان کافی مالی برای تبلیغ وجود نداشت. 

آتش زنه های نهایی 

تسلیم شدن و ناامیدی در ذات لایت مای فایر وجود ندارد بنابراین شروع به تحقیق درباره راه حل های جایگزین برای فروش مایا استیک کردند. سرانجام از آتش زنه منیزم به جای مایا استیک توسط ارتش سوئد استفاده شد. با استفاده از تجربیات قبلی ترکیبی بینظیر تولید شد که در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده بود. 

طراحی با لبخند و رنگ 

در نهایت کمپانی لایت مای فایر به این نتیجه رسید که پتانسیل بالایی در زمینه تولید تجهیزات کمپینگ و فضای باز دارد. تا به آن زمان تمامی وسایل به رنگ های تیره، قهوه ای و سبز تولید می شدند. برای طراحی محصولات لایت مای فایر از آقای Claes Andreasson و Stive Strid کمک گرفتند و همین امر سبب شد تا لایت مای فایر به یک برند تجاری تبدیل گردد در همین زمان Calill Odqvist دختر مایکل مدیریت کمپانی لایت مای فایر را بر عهده گرفت و این محصولات با تنوع رنگی گسترده ای به تولید رسید. 

در سال 2004 به شهر وسترویک به مدیریت برتیل اندرسون منتقل شد و اولین محصولی که توسط این کمپانی پس از انتقال به وسترویک در سال 2005 تولید شد، یک کیت غذای 5 تکه بود که توجه بیشتری را به خود جلب کرد. تولید محصول Spork توسط این کمپانی انقلابی عظیم بود. 

طراحی، رنگ، کارایی

امروزه سبک زندگی ما به صورت دیجیتال و همراه با برنامه ریزی پیشرفته است اما همچنان عموم از رویاپردازی و گذراندن اوقات عاشقانه در کنار شمع و نشستن به دور آتش لذت می برند. آتش زندگی است و کمپانی لایت مای فایر با فروش محصولات کمپینگ منحصربفرد با طراحی و رنگ بندی زیبا به یکی از برندهای جذاب تبدیل شده است.

تولید سوئد

اصولا در سوئد زمستان ها طولانی و تابستان ها سرد است اما با این حال مردم از گذراندن اوقات در فضای باز لذت می برند و این امر از سنین پایین برایشان فرهنگ سازی شده است. طراحی سوئدی همیشه با کیقیت و همراه با کارایی شناخته شده است. لایت مای فایر برای ادامه این سنت تمام تلاش خود را انجام می دهد تا محصولاتی هیجان انگیز را برای استفاده درون فضای باز ارائه می دهد. 

نظرات بازدیدکنندگان