گری اسپرت از دیرباز تا عصر مدرن

گری اسپرت از دیرباز تا عصر مدرن

در سال 1977 برادران ایتالیایی Mario ، Graziano Grigolaton تصمیم گرفتند تا مهارت و دانسته های خود را برای کار و راه اندازی Grisport، یک تولید کننده تخصصی پوتین و کفش های دست ساز برای پیاده روی و اوقات فراغت بگذارند. در طول سال ها گری اسپرت با تمرکز بر تکنولوژی پیشرفته، نوآوری، تحقیق و توسعه تبدیل به یک تولیدکننده پیشرو شده است.

تجربه، تخصص ، تحقیق و توسعه، نوآوری، اینها عناصر ثبت اختراع ساخت کفش و تکنیک های استفاده شده برای ساخت غشاهای با کیفیت و مواد هستند اما هنوز هم تجربه سنتی و توجه به جزئیات مربوط به محصولات دست ساز ترکیب می شوند.

گری اسپرت برای رسیدن به هدف خود که تضمین راحتی می باشد با ساخت بیش از 5000 مدل کفش باکیفیت و با طرح های زیبا و تکنولوژی مدرن تلاش می کنیم. امروزه با کارخانه 40000 متر مربعی با بیش از 2000 کارمند، گری اسپرت یکی از بهترین نمونه های موفق در زمینه کسب و کار ایتالیا است.

سازگاری با محیط زیست

گری اسپرت در زمان انتخاب مواد دقیق ترین استانداردهای محیط زیست را درنظر می گیرد . علاوه بر این سیستم photovoltaic در سقف کارخانه که تقریبا 15000 مترمربع را پوشش می دهد که 70 درصد از نیروی مورد نیاز تولید را تأمین می نماید که حدود 850 هزار کیلووات ساعت در سال است.

مسئولیت پذیری 

گری اسپرت منشور مسئولیت ها و اطمینان از اینکه شرکت متعهد به احترام به حقوق، کار، شایستگی افراد درگیر در تمام سطوح و تمامی زمینه های تولید محصولات ایجاد کرده است.

ساخت ایتالیا

برند گری اسپرت ایتالیایی بوده و نه تنها تمام محصولات در ایتالیا تولید می شود بلکه تمام ایده های اولیه فرایند طراحی هم به طور انحصاری در ایتالیا توسعه می یابد که در اینجا به برخی از تکنولوژی های این برند اشاره می کنیم:

Gritex

ساختار این لایه مقاوم در برابر باران و برف بوده و در برابر سرما محافظت می نماید. گرمایش پاها در روزهای سرد تضمین شده و پوششی برای راحتی پا می باشد که به عنوان مثال می توان مدل 11621S16Y را برای این تکنولوژی نام برد.

Spotex 

پوشش ضدآب Spotex. باران و برف نمی تواند وارد کفش شود اما از طریق هزاران میکروپور بخار و رطوبت از کفش خارج شده، بنابراین پای شما در کفش گرم، خشک باقی می ماند. مهم نیست که در محیط چقدر رطوبت و سرما وجود دارد Spotex از پای شما محافظت می نماید و چیزی که از گری اسپرت انتظار دارید و مدل 12811N46T این ویژگی را دارد.

Cordura 

پارچه Cordura یک المان کلیدی در پوتین و کفش های ترکینگ باکیفیت می باشد. دوام و مقاومت عالی در برابر پارگی و سوراخ شدن، که مدل 12801D14T سبب سال ها لذت می شود. 

Sympatex

یک غشای غیرمتخلخل نامرئی بین مواد بیرونی (چرم با پارچه) و پوشش درون کفش می باشد که این ویژگی کاملا در مدل 11621N41Y به کار رفته است. Sympatex صددرصد ضدآب بوده و می تواند تا 300 درصد در هر جهت کشش یابد و بسیار تنفسی است.

نظرات بازدیدکنندگان