جشنواره تخفیف بلک فرایدی کوهنوردی | تا 80%

جشنواره تخفیف بلک فرایدی کوهنوردی | تا 80%

جشنواره تخفیف بلک فرایدی کوهنوردی

بزرگترین تخفیف بلک فرایدی کوهنوردی، از سوم تا پنجم آذر امسال در مجموعه سیاه‌کمان، برگزار خواهد شد.

در این جشنواره سراسر تخفیف، بسیاری از محصولات کوهنوردی و طبیعت‌گردی تا 80٪ شامل حراج جمعه سیاه شده‌اند. کالاهایی از برندهای معتبر دنیا، همچون سالیوا، دینافیت، E9 و دیوتر نیز در لیست بیشترین تخفیفات جمعه سیاه قرار گرفته‌اند.

کدهای تخفیف شگفت‌انگیز!!!

 تخفیف 50 هزار تومانی | ویژه سفارش های بالای 600 هزار تومان >> کد BF50

 تخفیف 100 هزار تومانی | ویژه سفارش های بالای 1.200 هزار تومان >> کد BF100

جمعه سیاه کوهنوردی، در ابتدا با ابتکار فروشگاه سیاه‌کمان، در سال ۱۳۹۷ برای اولین بار در این حوزه با موفقیت بسیار زیاد برگزار شد. به دلیل استقبال بی‌نهایت شگفت‌انگیز مخاطبان عزیز از حراج بلک‌فرایدی سیاه کمان در سال‌های اخیر، امسال نیز بر آن شدیم تا مجدداً جمعه سیاه کوهنوردی را برای همه شما کوهنوردان و طبیعتگردان ایران زمین از روز چهارشنبه 3 آذر تا پایان وقت جمعه 5 آذر برگزار کنیم.

حراجی‌های جمعه سیاه کوهنوردی، شامل 6 شاخه اصلی کفش و تجهیزات کمپینگ، پوشاک فصول گرم، لباس‌های بالاتنه، پوشاک پایین‌تنه، تخفیف‌های بلک‌فرایدی تا 50% ، تخفیف‌های جمعه سیاه تا 80%  و برندهای مشهور سالیوا، دینافیت و E9 می‌شود. مجموعه سیاه کمان امیدوار است، در پایان جشنواره بلک فرایدی ۱۴۰۰ (بلاک فرایدی ۲۰۲۱) بتواند تمامی نیازهای لوازم کوهنوردی و مخاطبان را برآورده سازد. ضمناً ارسال همه‌ی کالاهای سفارش‌داده شده، رایگان می‌باشد.

نظرات بازدیدکنندگان