موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کمپانی جولبو، سالهاست در کشور فرانسه مشغول به فعالیت بوده و در زمینه تولید انواع عینک آفتابی و طوفان خوش درخشیده است.

jules baud در سال 1888 فعالیت خود را با یک ایده در ساخت عینک‌ آفتابی آغاز کرد، که نتیجه آن تولید یک عینک با فریم فلزی با شیشه‌های کریستالی بود؛ اما بعدها به لطف همین ایده و ساخت اولین عینک، جولبو نام‌گذاری شد.

عینک جولبو

Vermont اولین شیشه عینک کمپانی جولبو بود که با تولید این مدل عینک جولبو در سال 1950 انقلابی عظیم در ساختار این محصول ایجاد شد. با تولید و طراحی عینک جولبو، دیگر مشکل اکثر کوهنوردان برای محافظت از چشمانشان در صعود قلل و ارتفاعات حل شد!

در سال 1970، مشاور فنی شرکت جولبو، یعنی Yannick Seigneur، روانه قله‌های مرتفعی چون: برودپیک، ماکالو، اورست، آناپورنا، گاشربروم 2 و کی 2 شد تا کیفیت عینک جولبو را در این ارتفاعات محک بزند. انجام این آزمایش به روند بهبود تولید عینک جولبو کمک زیادی دارد و موجب توسعه این برند شد.

جولبو

استفاده از عینک کوهنوردی جولبو توسط کوهنوردان و افراد سرشناس، این کمپانی فرانسوی را به عنوان یکی از پیشگامان تولید انواع عینک مطرح کرد. در سال 1998، Franck cammas به تیم جولبو پیوست و همچنین پا در عرصه تولید عینک‌های کودک نهاد؛ بطوری که با تولید انواع عینک جولبو مخصوص کودکان، از چشمان آن‌ها نیز در برابر نور خورشید به خوبی محافظت می‌شد. 

عینک جولبو

در سال 2010، استفاده از عینک‌های مخصوص دوچرخه سواری، پیاده روی توسط چهره‌های سرشناس، یکی دیگر از افتخارات این کمپانی ارزشمند به شمار آمد. در طی سال‌ها فعالیت و کسب تجربه‌های فراوان، Julbo با راه اندازی یک آزمایشگاه RX، آمادگی خود را جهت افزایش تخصصش نشان داد.

امروزه، این شرکت فرانسوی با ساخت انواع عینک با لنزهای متنوع و با کیفیتی چون عینک جولبو شرپا، عینک جولبو اکسپلوور و عینک طوفان جولبو توانست مطابق نیاز ورزشکاران در همه‌ی فعالیت‌ها، از چشمان آن‌ها به خوبی در برابر نور خورشید و وزش باد و طوفان بدون بروز هیچ آسیبی محافظت کند.

عینک julbo

برای خرید عینک جولبو و اطلاع از قیمت دقیق آن، کافیست با فروشگاه تجهیزات کوهنوردی سیاه‌کمان که نمایندگی جولبو در ایران است، ارتباط بگیرید. خرید اینترنتی عینک جولبو را نیز می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن از طریق سایت سیاه کمان ثبت کنید.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود