شرایط و ضوابط

همه قوانین فروشگاه سیاه کمان برای حفظ تمامی حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت آن برای هر دو طرف معامله کاملا الزامی است. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

شرایط بازگشت کالا

  • ​اولین​ هدف سیاه کمان رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالا تا 90 روز از زمان تحویل امکان پذیر است.

  • لطفا قبل از بازگشت و مرجوعی کالا، حتما با بخش پشتیبانی سیاه کمان (54313200-011) تماس حاصل نمایید. در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه مجموعه نخواهد بود.

  • تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملا سالم باقی مانده باشد، بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد و تگ کالا روی محصول وجود داشته باشد، همچنین به طور کامل در بسته بندی ارسالی سیاه کمان قرار گرفته باشد.

  • در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت سیاه کمان، ظرف 72 ساعت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال از مبلغ کل کسر خواهد شد.) (بازگشت کالا از طرف مشتری به فروشگاه، حتما باید از طریق پست جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد. اگر بازگشت کالا از طریق دیگر درگاه های ارسال صورت گیرد، فروشگاه تنها مبلغ 12000 تومان را به مشتری عودت می دهد)

  •  در صورت تمایل به تعویض محصولاتی که در هنگام حراج تهیه شده اند توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته شده برای دریافت اجناس دیگر همان قیمت پرداختی در زمان حراج می باشد. ضمنا تمامی کالاهایی که در ایام جشنواره ها، با تخفیف 50 درصد یا بیشتر عرضه می شوند، غیر قابل عودت می باشند.

  • چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری مشروط به اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد تعویض خواهد شد.(بازگشت کالا از طرف مشتری به فروشگاه، حتما باید از طریق پست جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد. اگر بازگشت کالا از طریق دیگر درگاه های ارسال صورت گیرد، فروشگاه تنها مبلغ 12000 تومان را به مشتری عودت می دهد)

  • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط بخش کنترل کیفی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

  • بعد از تایید کارشناس مبنی بر سالم بودن محصول، هزینه ارسالی به حسابشان عودت داده می شود.

  • جهت بازگشت کالا، توجه داشته باشید که در صورت عدم برقراری تماس با بخش پشتیبانی، سیاه کمان هیچ گونه تعهدی در پیگیری کالا  نخواهد داشت.

راه‌های ارتباط با خدمات پس از فروش سیاه کمان

شماره تماس: 54313200-011

ایمیل: Info@siahkaman.com