دستکش بیس Ferrino مدل Micro

محصول جدید

دستکش بیس میکرو فرینو به عنوان لایه گرم در زیر دستکش

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

در اوایل سال 1870 سزار فرینو با تولید نوعی رنگ ضد آب به فکر تولید نوعی پارچه ضدآب افتاد و به وسیله آن می توانست چادرهای تخصصی ضدآب تولید نماید که در دوران جنگ و در تأمین چادرهای ارتش نقش مهمی را ایفا نمود. با آزمایش های فراوان و تجربیاتی که در این دوران بدست آورده شد، زمینه تولید محصول مقاوم و کارآمد بوجود آمد که با آرام شدن شرایط و رواج برنامه های هیمالیا نوردی و کوهنوردی، فرینو توانست چادرهایی مقاوم و متناسب با کوهستان های آلپ تولید نماید. فرینو در طی فعالیت های درخشان خود تنها به تولید چادر بسنده نکرد بلکه توانست اکثر نیازهای کوهنوردی و هیمالیا نوردی را برطرف نماید. کسب گواهی ISO 9001 تضمین کننده صد درصدی مراحل طراحی تا تولید محصولات این برند بوده و همواره بر این مهم افتخار می کند. آزمایش و تست محصولات در انواع شرایط یکی دیگر از رموز موفقیت فرینو در بهبود و ارتقای سطح کیفیت تجهیزات می باشد و همچنین این کمپانی بیش از 50 سال است که تأمین کننده چادر و سایر لوازم جانبی سازمان های دولتی و بشر دوستانه در سراسر جهان است که حتی سازمان ملل متحد، انجمن دفاع ملی ایتالیا و سازمان نجات دریایی ملی ایتالیا از آن به عنوان حامی یاد می کنند. 

های لب (Highlab) جواهری در تاج تولیدات فرینو است که تیمی متخصص تمامی جوانب محصولات را تحت آزمایش های سخت گذاشته و در محیط های طبیعی از لحاظ کیفیت مورد چالش قرار می دهند و پس از اثبات آزمایشات را به صورت عمومی نمایش داده و محصول تست شده را راهی بازار جهانی می کنند.

دستکش Micro نیز مانند سایر البسه کوهنوردی از لایه های مختلفی تشکیل می شود که نیاز هر برنامه است . بیس لایه اولیه پوشاک است که در هر فصلی مورد نیاز کوهنوردان می باشد و کارایی بسیاری دارد . بیس علاوه بر حفظ گرمایش و جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی یک کاربرد مهم دیگر دارد . کار اصلی دستکش بیس جذب تعریق حین برنامه می باشد و با خاصیت cool dry در کوتاه ترین مدت خشک شده و از آسیب و برودت به حین برنامه جلوگیری می کند . micro تمامی وظایف ذکر شده را به بهترین شکل ممکن حل کرده و از مولفه هایی چون ، عایق برودت ، سنسور تاچ برای استفاده از صفحه کلیدهای لمسی بدون نیاز به درآوردن دستکش ، آزادی حرکتی و تنفس بالا بهره می گیرد و انتخاب هوشمندانه ای برای کوهنوردان و ورزشکاران رشته های مختلف به حساب می آید .

 • مناسب برای تریل رانینگ، ورزش های هوازی، اسکی و کوهنوردی
 • قابل استفاده به عنوان لایه گرم در زیر دستکش
 • دارای قابلیت کشسانی برای جذب بهتر و آزادی حرکتی 
 • قابلیت خشک شدن سریع و تنظیم میزان رطوبت 
 • استفاده از صفحات لمسی در حین کار با دستکش

Ferrino
ایتالیا
مشترک آقایان و بانوان
20-60 گرم
40 گرم
Polyester 100%
تریل رانینگ، ورزش های هوازی، اسکی و کوهنوردی

مشخصات کلی

برند : Ferrino
کشور مبدا برند : ایتالیا
مناسب برای : مشترک آقایان و بانوان
بازه وزن : 20-60 گرم

مشخصات ظاهری

وزن : 40 گرم
جنس : Polyester 100%
مناسب برای : تریل رانینگ، ورزش های هوازی، اسکی و کوهنوردی
 • ارسال رایگان

  شما می توانید با خرید کالاهای با قیمت بالاتر از 200هزار تومان، محصول خود را رایگان درب منزل دریافت نمایید.

 • مشاوره رایگان

  مشاوران ما بصورت کاملا رایگان از ساعت ۸صبح تا ۱۱شب از بخش "پشتیبانی آنلاین" پاسخگوی سوالات شما هستند.

 • بازگشت کالا

  در صورتی که از محصول خریداری شده راضی نبودید، می توانید تا 30روز از تاریخ تحویل، آن را مرجوع کنید.

 • نظردهی آسان

  لطفا تمامی نظرات خود را نسبت به محصول مورد نظر، با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.