موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

لومر یکی از کمپانی‌های تولیدکننده انواع کفش کوهنوردی و ترکینگ بوده که در کشور ایتالیا مشغول به فعالیت است.

راحتی افسانه‌ای با کمپانی لومر

داستان تولید کفش کوهنوردی لومر از سال 1375 در شهر مونتبلونا ایتالیا قلب سازنده یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین مناطق بین‌المللی کفش کوهنوردی و ورزشی آغاز شد. این کمپانی یکی از بزرگ‌ترین برندهای تولیدکننده لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی است که در زمینه ساخت این لوازم خوش درخشیده است. برند کفش لومر در ابتدا توسط دیانیسو مرلو در سال 1948 شکل گرفت. مرلو پس از بازنشستگی، شرکت تولید کفش Lomer را به فرزندش و خانواده خود سپرد و از سمتش که ریاست این کمپانی بزرگ ایتالیایی بود، کناره‌گیری کرد. این کمپانی که توسط یک خانواده اداره می‌شد، رفته رفته بهترین وسایل کوهنوردی، صخره‌نوردی و طبیعت‌گردی را با پارچه‌ای مخصوص به نام سیمپاتکس تولید می‌کرد و اکنون هم پس از گذشت سال‌ها از این پارچه استفاده می‌کند. سیمپاتکس پارچه‌ای است که در رنگ‌های محتلف و متنوعی تولید می‌شود و در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم بوده و در مقابل با تنفس پذیری فوق‌العاده‌ای که دارد، عرق پا را به بیرون منتقل می‌کند. کمپانی تولیدکننده کفش کوهنوردی Lomer حتی به کوچک‌ترین جزئیات و راحتی پاهای ورزشکاران توجه کرده است و به همین دلیل توانست به سرعت در صنعت و  کیفیت شهرت خوبی کسب کند.

کفش کوهنوردی لومر

امروزه برند Lomer به عنوان یک مارک بین‌المللی در سراسر جهان محسوب شده و با تولید محصولات با کیفیتی مانند کفش لومر پاتاگونیا راحتی افسانه‌ای همراه با سبکی و مقاومت استثنایی را به کاربران ارائه داده است. کفش لومر از بهترین متریال ساخته شده و به همین دلیل است که مشتریان این برند هر ساله برای خرید راحت‌ترین پوتین و کتانی موجود در دنیا به خرید این محصولات روی می‌آورند، زیرا این محصولات تضمینی بر سلامت پاها هستند که علاوه بر محافظت، بسیار شیک و کاربردی‌اند.

نمایندگی کفش لومر در اکثر نقاط دنیا مشغول به فعالیت است. در کشور ایران هم فروشگاه تحهیزات کوهنوردی و هیمالیانوردی سیاه‌کمان سال‌هاست که به عنوان نمایندگی این کمپانی ایتالیایی محصولات تولید شده توسط این برند را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

برای مشاهده انواع کفش کوهنوردی لومر اینجا کلیک کنید.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود