راهنمای خرید

برای خرید کالا، لازمه که فرم عضویت رو به طور دقیق و کامل پر کنین و بعد از عضویت در سایت میتونین کالای مورد نظرتون رو از سایت خریداری کنین. 

هنگام درج مشخصات حتماً دقت کافی رو داشته باشین که دقیق و کاملاً صحیح باشه، چون کالای ارسالی شما طبق مشخصات و آدرسی که ثبت کردین ارسال میشه و اگر مشخصاتتون صحیح نباشه، امکان برگشت خوردن کالاتون وجود داره.

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار هست، پس قبل از تأیید سفارش موارد لازم رو به دقت بررسی کنین.

در صورت بروز هر خطا یا مشکل برای قیمت و موجودی کالا روی خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب‌سایت محفوظه و با هماهنگی تیم پشتیبان با مشتری طی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز میشه.

ثبت سفارش و خریدهای عمده باید با هماهنگی قبلی فروشگاه انجام بشه.

دریافت مبلغ سفارش‌های ثبت شده از طریق پرداخت آنلاین انجام میشه و در حال حاضر هیچ‌گونه مالیاتی مبنی بر ارزش افزوده از مشتری‌های عزیز دریافت نمیشه و تنها بهای کالای خریداری شده پرداخت میشه.

سفارش‌های ثبت شده در سایت، بعد از تأیید کارشناس فروش آماده ارسال میشن.

پس از آماده‌سازی کالا و ثبت در سامانه پست، کد پیگیری پستی  به شماره تماسی که ثبت کردین برای شما پیامک میشه.

هزینه سفارش‌هایی که روی سایت ثبت کردین، 30 هزار تومنه و ارسال سفارشتون از طریق پست پیشتاز و حداکثر 5 روز کاری زمان میبره تا به‌دستتون برسه.

اگر مشتری به هر دلیلی نتونه سفارشی رو تحویل بگیره، بسته پستی برگشت میخوره و همکاران پشتیبان جهت هماهنگی برای ارسال مجدد سفارش با مشتری تماس گرفته و هزینه ارسال مجدد برای بار دوم، از مشتری گرفته میشه.

همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل کنین و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی سایت به شماره‌های زیر تماس بگیرین.

اگه تمایل دارین بسته‌تون سریع‌تر به‌دستتون برسه، از راه‌های دیگه هم امکان ارسال وجود داره. کافیه از طریق این شماره‌ها باهامون تماس بگیرین تا از طریق پایانه مسافربری یا تیپاکس براتون ارسال کنیم.

فراموش نکنین، اولین هدف سیاه کمان رضایت شماست؛ به همین خاطر امکان بازگشت کالا تا 90 روز از زمان خرید براتون فراهم شده. 

تعویض کالا در شرایطی انجام میشه که محصول ارسالی کاملاً سالم باشه و بوی عطر یا بدن نگرفته باشه و تگ مختص محصول روی کالا وجود داشته باشه. 

قبل از بازگشت کالا حتماً با بخش پشتیبانی سیاه کمان به شماره‌های زیر تماس بگیرین.

اگر کالای ارسالی از لحاظ سلامت مشکل داشته باشه یا با کالای خریداری شده مغایر باشه، میتونین برامون مرجوع کنه و هزینه پست هم به عهده‌ی سیاه کمانه.

مرجوعی کالا باید از طریق پست صورت بگیره. اگر از طریق درگاه‌های دیگه انجام بشه، سیاه کمان فقط مبلغ 30 هزار تومان رو به عنوان هزینه پست به مشتری عودت میده.

درصورتی که مشتری در خواست عودت وجه داشته باشه، بعد از بررسی توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت سیاه کمان، مبلغ مورد نظر طی 72 ساعت به حساب مشتری واریز میشه (هزینه ارسال از مبلغ کل کسر میشه).

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید