موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کمپانی Wedz'e از سال 2006 فعالیت خود را در کشور فرانسه آغاز کرد. تمامی محصولات این برند با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می شود؛ به همین دلیل است که در بین مردم بسیار محبوب شده است.

Decathlon یک تولید کننده و خرده فروش در تجهیزات و لباس‌های ورزشی در سطح بین‌المللی بوده که در کشور فرانسه تأسیس شده است. شرکت دکتلون در سال 1976 شروع به کار کرد و تا به امروز توانست بیش از 35000 کالای مختلف ورزشی تولید کند. Decatlhon عمدتاً بر اساس برندهای مختص به خودش، تجهیزات و پوشاک را برای بیش از 70 نوع ورزش ارائه می‌دهد.

Decathlon مخفف محصولات ورزشی با قیمت مناسب و کیفیت خوب است. در واقع خود مؤسسان این برند فرانسوی معتقداند Decathlon مخفف لذت بردن از ورزش است و همیشه اظهار می‌کنند که از ایده تا هر بار عملکرد محصول همیشه با شما هستند. احتمالاً اصلی ترین دلیل محبوبیت این برند در بین تمامی رقبا، قیمت پایین در کنار کیفیت بالای آن است. با این وجود، آن‌ها همیشه دنبال راهی برای صرفه جویی در هزینه‌های خود می گردند تا قیمت‌هایشان را برای مشتریان مناسب تر از پیش کنند.

تجهیزات اسکی فروشگاه Decathlon با نام برند Wed'ze 

Wed'ze که در سال 2006 تأسیس شده، برندی برای تجهیزات اسکی، اسنوبرد و سورتمه فروشگاه Decathlon است. فلسفه برند Wed'ze انجام فعالیت‌هایی چون اسکی، بدون در نظر گرفتن سطح و سبک افراد است. در واقع این برند قصد دارد تجهیزات را در دسترس همه قرار دهد؛ به همین دلیل است که تمامی محصولاتش را ضمن تولید با کیفیت عالی به همراه قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌‌کند.

تیم خلاق و طراح برند Wed'ze درون قلب کوه‌های آلپ فرانسه و  در دره افسانه ای مونت بلان، درست در کنار مناطق اسکی حضور دارند، که مزیت بزرگی برای این برند است، زیرا از طریق تماس با اسکی‌کاران حرفه ای تلاش می‌کنند تا تجهیزاتی فنی برای پاسخ‌گویی به نیازها و خواسته‌های ورزشکاران طراحی کنند.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود