موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

بستارد یک کمپانی تولیدکننده کفش کوهنوردی است که از سال 1940 فعالیت خود را در شهر کوچکی به نام لوستا آغاز کرد. 

Bestard نام یکی از معتبر‌ترین شرکت‌ها تولید کفش کوهنوردی در اسپانیا می‌باشد که شهرتی در سطح بین‌المللی دارد. برند بستارد فعالیت خود را از سال 1940 در یک شهر کوچکی به نام لوستا در جزیره مایورکا آغاز کرد و به دلیل منحصر بفرد بودن، کیفیت و کارآیی بالایی که داشت، توانست شهرت خود را به تمام کشورهای دنیا ثابت کند.

bestard

برند بستارد یک برند خانوادگی بود که به دست پدربزرگ این خانواده از کارگاه کوچکی آغاز شد و به سطح جهانی رسید! در اصل آن‌ها تولید کفش‌‌های سفارشی مردانه را انجام می‌دادند. سپس از سال 1970 شروع به تولید تخصصی کفش بستارد برای کوهنوردی کردند که هم اکنون محصولاتشان را به بیش از 30 کشور دنیا توزیع می‌کنند.

کفش بستارد

بستارد، از کوهنوردان برای کوهنوردان

شعار برند بستارد که توجه بسیاری از کوهنوردان را جلب کرده این است: « کفش کوهنوردی برند ما تولید می‌شود که دوام داشته باشد! ما برای شما نوعی از کفش کوهنوردی را تولید می‌کنیم که خودمان می‌خواهیم بپوشیم.» خانواده بستارد با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا همیشه در صدد به ارمغان آوردن صعودی آسان برای کوهنوردان بودند که در این راستا می‌توان به افزایش مقاومت، کارایی و سبک سازی کفش‌ها در عین حفظ ساختار اصلی آن‌ها اشاره نمود. فلسفه آن‌ها این است که مدل‌های کفش کوهنوردی با بالاترین کیفیت و پیشرفته‌ترین فناوری ممکن تولید کنند. دانش و کیفیت ساخت سنتی با ترکیب مداوم پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا همراه با طرح‌ها و مواد تشکیل دهنده مناسب ترکیب شدند تا نتیجه آن چیزی جز کفش کوهنوردی بستارد نباشد!

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود