موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

فرینو یکی از قدرتمند ترین کمپانی ها در عرصه تولیدات تجهیزات کوهنوردی و هیمالیانوردی است که از سابقه بالایی در این زمینه برخوردار است. کیفیت، دوام و کارایی بالا از مؤلفه های بارز محصولات فرینو است که در طی سالیان فعالیت خود، آن را به کوهنوردان اثبات نموده است.

فرینو یک لغت ایتالیایی و به معنای ورزش در فضای باز می باشد. "سزار فرینو "در اوایل سال 1870 با تولید نوعی رنگ ضدآب به فکر تولید نوعی پارچه ضدآب افتاد. با ارتقاء این روند، این کمپانی منحصراً به تولید تخصصی چادر Ferrino ضدآب پرداخت. کمپانی فرینو در دوران جنگ تأمین کننده چادرهای ارتش کشور خود شد و در آن زمان تجربیات بسیاری در زمینه مقاومت و طراحی هرچه بهتر این محصولات بدست آورد. با آرام شدن فضای جهانی و آغاز فعالیت های هیمالیایی، فرینو در زمینه ساخت چادر کوهنوردی، مناسب برای کوهستان های آلپ و مناطق هیمالیا در این زمینه پیشگام بوده و توانست با تولید چادر کوهنوردی فرینو به رشد و توسعه برند خود کمک زیادی کند.

این کمپانی ایتالیایی در طی فعالیت های درخشان خود با تست چادر فرینو و تجهیزات خود در محیط های خطیر کوهنوردی و پشتیبانی چهره های شاخص در هیمالیانوردی و کوهنوردی سطوح بالا نام خود را در میان سایر برندها مطرح نمود. گواهی ISO 9001 تضمین کننده صد درصدی مراحل طراحی تا تولید این برند بوده و همواره به این مهم افتخار می کند. فرینو با فعالیتی گسترده در سطح ایتالیا تأمین کننده نیاز کوهنوردان و هیمالیانوردان ایتالیایی بوده و بیش از 50 درصد محصولات خود را به تمامی نقاط جهان صادر می کند و این امر در جهانی شدن نام این برند کهن تاثیر بسزایی دارد.
فرینو با وجود پیشرفتی که تاکنون در عرصه تولید محصولات خود داشته کماکان به آزمایشات پیشرفته خود در راستای بهبود تکنولوژی محصولات ارائه شده می پردازد و همواره از چهره های شاخص برای تست محصولات خود استفاده می نماید که علاوه بر تست، جنبه پشتیبانی از اهداف و برنامه های کوهنوردان بزرگ دنیا دارد.
های لب Highlab جواهری در تاج تولیدات فرینو است. تیمی متخصص تمامی جوانب محصولات را با آزمایشاتی سخت در محیط های طبیعی از نظر کیفیت به جا گذاشته و پس از اثبات، این آزمایشات را به صورت عمومی نمایش داده و محصول را تست شده و با اطمینان بالا و کیفیت فوق العاده راهی بازار جهانی می کند.
سال هاست که محصولات Ferrino شامل چادر کوهنوردی فرینو، کیسه خواب فرینو، پانچو فرینو، کوله پشتی فرینو و انواع لوازم جانبی این کمپانی وارد بازار جهانی شده و توانسته نیاز کوهنووردان و طبیعت گردان را برآورده کند. سازمان هایی که از فرینو به عنوان حامی یاد کرده اند می توان به سازمان ملل متحد، انجمن دفاع ملی ایتالیا و سازمان نجات دریایی ملی ایتالیا نام برد.

فروشگاه تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ سیاه کمان، به عنوان نمایندگی فرینو، سال هاست که محصولات فرینو را به راحتی در دسترس ورزشکاران قرار می دهد.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود