موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

برند Deuter در سال 1898 توسط هانس دیوتر در کشور آلمان تأسیس شد.

این برند که در شهر آگسبورگ آلمان متولد شده است؛ کار خود را با تولید کیف و کیسه‌های پُستی آغاز کرد؛ اما آغاز جنگ جهانی اوضاع را برای این برند تغییر داد و دیوتر رفته رفته شروع به تولید کیف، چادر و کوله پشتی برای ارتش آلمان کرد. بعد از این اتفاق، خط تولید جدیدی از محصولات دیوتر راه اندازی شد و این برند آلمانی شروع به ساخت چمدان، چادر و سایبان کرد. در آن سال‌ها، این برند که به نام هانس دیوتر شناخته می‌شد، تولید گسترده‌ای از کیف و چادر داشت و به تازگی متریال چرم را وارد خط تولید کیف دیوتر کرده بود.

اما اوج کار برند Deuter در سال 1928 بود که ویلی ریکمر یک برنامه کوهنوردی را رهبری کرد و در آن از محصولات دیوتر بهره گرفت. بعد از آن بود که این برند آلمانی محبوبیت زیادی بین کوهنوردان پیدا کرد. خصوصاً سال 1953 که تحولی بزرگ در این برند اتفاق افتاد. هرمان بول با استفاده از تجهیزات این برند از جمله کوله پشتی دیوتر، چادر و کیف به نانگاپاربات صعود کرد. بازخورد این برنامه به شدت بر روی تولید و محبوبیت محصولات دیوتر تأثیر‌گذار بود. بعد از آن برنامه کوهنوردی، برند Deuter محصولات خود را در اختیار کوهنوردان قرار داد تا بازخورد‌های مختلف آن‌ها را در این زمینه دریافت کند. حتی کوهنورد معروف، پیتر هابلر نیز با این کمپانی همکاری ‌کرد و به مدت چند سال به عنوان مشاور و تست‌کننده محصولات Deuter فعالیت داشت.

در واقع برند Deuter تلاش می‌کرد تمام شرایطی که ممکن است یک کوهنورد با آن مواجه شود را در نظر بگیرد و محصولاتش را به گونه‌ای تولید کند که پاسخگوی تمام نیاز‌های او باشد. شاید به همین دلیل بود که برند آلمانی Deuter نسبت به رقبای دیگر ارجحیت داشت و در بین کوهنوردان از ارزش بالاتری برخوردار بود. طولی نکشید که Deuter در صنعت کوله پشتی بر سر زبان‌ها افتاد؛ به طوری که تولید کیف‌های ورزشی المپیک آلمان را تأمین می‌کرد. این برند، سیستم پشتی و مش را برای کوله پشتی کوهنوردی دیوتر مدل‌سازی کرد که تبدیل به انقلاب بزرگی در این زمینه شد. بعد از آن بود که کیف دوچرخه دیوتر، گتر دیوتر و کیسه خواب دیوتر به تولیدات این کمپانی اضافه شد و برند Deuter خود را با کیفیت بالای تجهیزاتش در دل مردم جا کرد. حتی امروزه محصولات دیوتر هم چنان از بهترین‌های حوزه کوهنوردی و ورزش‌های فضای باز محسوب می‌شود که در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد.

محصولات برند Deuter طراحی‌های منحصر به فردی دارند. این کمپانی مدل‌سازی‌های خاصی مثل طراحی برای بانوان یا افراد با قد بلند دارد که محصولات دیوتر را منحصر به هر شخصی می‌کند و این نوآوری‌ها در کنار کیفیت از نکات قوت این برند آلمانی است.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود