موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

تولید کننده کوله پشتی و ملزومات کوهنوردی با سابقه بالا که علاوه بر گستره فعالیت پیروی از سبک صنعتی آلمان را سرلوحه کار خود قرار داده است. 

در سال 1974 albert von dewitz  شرکت vaude  را پایه گذاری نمود که نام شرکت از v.d  مشتق می شد.این کمپانی با تنوع تولیدات خود به چادر کوله پشتی و کیسه خواب توانست نیاز های بسیاری از کوهنوردان را برطرف نماید.

در سال 1980 شرکت vaude  به بخش های جنوبی المان انتقال یافت و در انجا شروع به گسترش و رشد فراوان نمود تا جایی که در سال 1992 در حوزه تولید لباس و لوازم مورد نیاز برای دوچرخه سواران نیز وارد شد و محصولات با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. این کمپانی قدرتمند در حوزه های دیگری مثل ساخت مرکز مراقبت از کودکان و کارهای خیر پیشتاز بود تا اینکه  اولین مرکز مراقبت از کودکان خود را در سال 2001 تاسیس نمود .

می توان ادعا کرد که کمپانی قدرتمند vaude  اولین کمپانی است  که محصولات خود را بر اساس استاندارد های blue-sign (سازگار با محیط زست ) می سازد.و همه ی محصولات آن سازگاری کامل با محیط زیست را دارند. تاجایی که شرکت vaude  ,WWF  همکاری گسترده ای را در زمینه حفاظت از محیط زیست انجام داد.یکی دیگر از افتخارات این کمپانی ارزشمند همکاری رسمی با اتحادیه آلپاین آلمان در سال 2002 بود .

در سال 2009 مدیریت شرکت به دخترش واگذارشد.و همچنان این کمپانی تا به امروز قوی تر از سال های قبل در جهت رسیدن به اهداف والای خود پابرجاست.

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نمایندگی فروش محصولات Vaude 

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود