موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

E9 یک برند ایتالیایی و تولید کننده انواع پوشاک ویژه سنگنوردی است. این شرکت محصولاتش را بر پایه دانش کسانی که هنر سنگنوردی را دوست دارند طراحی و تولید می کند.

کمپانی E9 از سال 1998 توسط مائورو کالیبانی که خودش اولین قهرمان سنگنورد جهان بود، فعالیت خود را آغاز کرد. این برند از زمانی شروع به رشد کرد که ذهن وی با افکار خلاقانه و الهام گرفتن از صخره ها و سنگ ها پُر شد. بدین ترتیب توانست سبک شخصی خود را در این مجموعه بزرگ طراحی کند.

این برند ایتالیایی با تولید لباس هایی بسیار راحت و خنک همراه با برش های خاص توانست جایگاه خوبی را در بین رقبای خود کسب کند. پوشاکی که با این برند تولید می شوند به طور خاص برای ورزش سنگنوردی هستند اما طراحی و ساختار آن ها به گونه ای است که برای انواع فعالیت ورزشی اعم از کوهنوردی، طبیعت گردی و حتی استفاده روزمره نیز قابل استفاده هستند. لباس های E9 کاملاً سبک زندگی ایتالیایی را منعکس می کنند که در انواع شلوار، تی شرت، شلوارک و... با رنگبندی های چشم نواز و کیفیت فوق العاده تولید می شوند. طراحی لباس ها با برند E9 و با این سبک به همه ی افراد این فرصت را می دهد تا شادتر از آنچه هستند به نظر برسند. حتی زمانی که در کوهنوردی هستید پوشاک E9  قادرند شما را به سمت حس لذت و خوشبختی سوق دهند. این کمپانی محصولات خود را از پارچه های کتان ارگانیک یا ترکیب کتان و کنف تولید می کند.

کتان ارگانیک:

این نوع از پارچه ها با استفاده از روش هایی که تأثیر کمی بر محیط می گذارند، پرورش داده می شوند. از سیستم های تولید ارگانیک برای کودهی به خاک استفاده می شود زیرا استفاده از سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی محیط زیست را از بین می برد. یکی از اهداف اصلی این شرکت برای تولید محصولات با این جنس ایستایی و رنگ های جذابی است که پارچه کتان دارد.

کتان و کنف:

کنف به طور طبیعی ارگانیک و مقاوم است و به سموم دفع آفات و علف کش ها نیاز ندارد. ترکیب این پارچه با کتان به دلیل داشتن همزمان ویژگی های مقاوم بودن و رنگ بندی جذاب به عنوان یک ترکیب فوق العاده برای تولید پوشاک محسوب می شود.

از سال 2019، E9 یکی از 150 سازمانی است که از طریق انجمن حفاظت از فضای باز اروپا (EOCA) از پروژه های حفاظت در سراسر جهان حمایت می کند. بنابراین از E9 می توان به عنوان حافظ محیط زیست نام برد.

همچنین از سال 2019، E9 جزء شرکت هایی است که در تیم "Single Use Plastic Project" (یکی از گروه های Outdoor  اروپا) شرکت کرده است. با شروع تولید SS20، هدف این شرکت، از بین بردن استفاده از کیسه های پلاستیکی بر روی محصولاتش است که تا امروز و با انجام پروژه ای آزمایشی حدود 90 درصد از کالاهایی که تولید و حمل می شوند را در بر می گیرد. البته این امر آغاز کار کمپانی بوده و در آینده ای نزدیک 100 درصد از کالاهای خود را با این هدف والا تولید خواهد کرد.

E9 تنها یک برند نیست، بلکه یک مارک واقعی بوده که افراد پس از سال ها به دلیل انسجام و مقاومتی که دارد، می شناسند. E9  این سبک از تولید را همیشه از روی اشتیاق انجام داده است که باعث شده بر بسیاری از مارک های معروف هم تأثیرگذار باشد. این کمپانی خوش ذوق سبک و سیاق خودش را در دنیای کوهنوردی نیز به روشی اصیل و معتبر اختراع کرده است.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود