موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کمپانی بین الملی Bolle یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات کوهنوردی و ورزشی در کشور فرانسه می باشد که تقریباً 130 سال است فعالیت خود را به طور جدی شروع کرده و توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص دهد. آنچه که سبب موفقیت این شرکت شده، کیفیت بالای محصولاتی است که در خط تولید آن قرار دارد

  

شروع فعالیت کمپانی فرانسوی بوله تقریباً از دهه 1890 می باشد. این کمپانی در ابتدا یک شرکت نوپا بود که به واسطه تولید محصولات با کیفیت، همکاری با تیم های معروف دوچرخه سواری و... شهرت فراوانی را کسب کرد؛ به طوری که امروزه محصولات کمپانی بوله به سراسر جهان ارسال می شود. شروع فعالیت شرکت بوله ابتدا به تولید عینک های ورزشی محدود می‌شد، به عبارتی می توان گفت استارت شهرت فراوان این شرکت نیز به دلیل تولید عینک های ورزشی با کیفیتی بود که تولید می کرد. این کمپانی مدعی است که محصولات خود مخصوصاً عینک های ورزشی از جمله عینک کوهنوردی و عینک دوچرخه سواری را متناسب با استانداردهای روز دنیا طراحی می کند؛ به صورتی که همین عامل نیز سبب مشارکت این کمپانی با تیم های معروف دوچرخه سواری در زمینه تأمین تجهیزات ورزشی شده است.

اولین عینک آفتابی شرکت Bolle تحت عنوان عینک های نایلونی روانه بازار شد که از بالاترین استانداردهای ایمنی برخوردار بوده و مورد توجه ورزشکاران و کوهنوردان قرار گرفت. البته ناگفته نماند که شهرت کمپانی بوله از جنگ جهانی دوم به بعد استارت خورد. زمانی که عینک های نایلونی این کمپانی مورد توجه کوهنوردان و ورزشکاران قرار گرفت، فروش عینک ورزشی این شرکت دوبرابر شد. در سال 1950، عینک های ایمنی، جهت رانندگی، استفاده در ارتفاعات و... در خط تولید این کمپانی قرار گرفت. تقریباً 6 سال بعد، کمپانی معتبر فرانسوی Bolle از عینک Cat-eyes خود رونمایی کرد که امروزه از طرفداران زیادی نیز برخوردار است.

این کمپانی اولین شرکتی می باشد که عینک اسکی را تولید و روانه بازار کرده است. در سال 1960، اولین عینک های اسکی توسط کمپانی بوله روانه بازار شد که آشنایی تیم های ورزشی مختلف را با کمپانی بوله به دنبال داشت. همان طور که مطالعه کردید، شرکت بوله در دهه 1960 از عملکرد فوق العاده ای برخوردار بوده است. کمپانی بوله بعد از گذشت چند سال از این دهه، کلاه ایمنی اسکی را نیز در خط تولید خود قرار داد که با قاطعیت می توان گفت باعث آشنایی تمامی تیم های معروف اسکی دنیا با این کمپانی شد. بعد از مورد توجه قرار گرفتن محصولات کمپانی بوله، تیم های معروفی نظیر Once، Banesto و... قرارداد همکاری با این شرکت بسته و محصولات ورزشی خود را از کمپانی بوله خریداری می کردند. رفته رفته تولیدات این برند فرانسوی افزایش یافت و به تولید دیگر تجهیزات ورزشی نیز سرایت کرد. امروزه شما می توانید به واسطه سایت معتبر سیاه کمان، تجهیزات ورزشی خود را از برند Bolle خریداری کنید.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود