موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کینگ تکس یک کمپانی چینی است که به واسطه تولید محصولات با کیفیتش، توانسته جایگاه خوبی به دست آورد.

کینگ تکس یک کمپانی تولید کفش ترکینگ و کوهنوردی است که در کشور چین فعالیت می‌کند. کمپانی تولیدکننده کفش کینگ تکس به واسطه تولید محصولات با کیفیت و بادوام در این سال‌ها خوش درخشیده است. زیره کفش کوهنوردی کینگتکس از نوع ویبرام بوده که علاوه بر مقاومتش، کاملاً ضد لغزش و ضد سایش است. در ساخت کفش کوهنوردی kingtex از رویه با جنس چرم طبیعی گاو استفاده شده که علاوه بر ظاهر زیبا، راحتی را به شما هدیه می‌دهد. در طراحی و تولید محصولات این شرکت، پارچه کینگ تکس به کار رفته است. پارچه کینگ تکس در قرن بیستم وارد صنعت پارچه سازی شده که به دلیل دوام و کیفیت خوبش، در تولیدات این شرکت هم مورد استفاده قرار گرفته است.

یک نکته جالب که در انواع کفش kingtex مشاهده می‌کنید، استفاده از نام‌های ایرانی برای این دسته از محصولات است. از این نام‌ها می‌توان به قندیل، دالاهو، شیراز، آرگاش، آسو و... اشاره کرد. این محصولات در عین کیفیت و دوام فوق العاده‌ای که دارند، نسبت به برندهای خارجی دیگر در سطح قیمتی پایین تری هستند.

این کمپانی چینی توانسته با تولیدات با کیفیتش جایگاه مناسبی در بین کوهنوردان، طبیعت گردان و حتی افراد غیر ورزشکار بدست آورد و خود را به عنوان یک برند معتبر در بین اکثر کشورها نشان دهد.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود