موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

قارتال یک برند تولیدکننده انواع پوتین‌های کوهنوردی است که با طراحی و ساخت کالای با کیفیت ایرانی نیاز مخاطبان خود را برطرف نموده است.

هیچ کس تصور این را نداشت که سرآغاز گروه تولیدی کفش قارتال اینگونه باشد:

یکی از روزها، هنگام صعود به کوه‌های میشو پای بنیان‌گذار گروه تولیدی قارتال در حالیکه پوتین سربازی به پا داشت، دچار آسیب شدید و سرمازدگی شد. این سرمازدگی او را تا پای قطع انگشتان پا برد! شاید در آن زمان کتر کسی تصور می‌کرد که این حادثه سرآغاز تولید کفش قارتال باشد.

همزمان با شروع کار تولیدی کفش قارتال، محصولات مشابه با قیمت‌های مختلف و سربه فلک کشیده‌ای روانه بازار می‌شدند، اما هرکسی از پس پرداخت این هزینه بر نمی‌آمد. در این بین، تولید کفش کوهنوردی قارتال ایده‌ای بود تا کوهنوردان و طبیعت‌گردان، با خرید کفش قارتال، محصول مناسب خود را با پرداخت هزینه‌ای معقول انتخاب کنند.

قبل از هرچیزی و با انجام مطالعات متعدد و همچنین بررسی انواع محصولات مشابه در سطح بازار و شنیدن و اجرایی کردن پیشنهادات و تجربه‌های کوهنوردان حرفه‌ای، کفش کوهنوردی قارتال مدل سهند طراحی و تولید شد که علاوه بر کیفیت بالای ایرانی، قیمت مناسبی هم داشت. این مدل برای سه فصل سال طراحی و ساخته شد. کفش قارتال مدل سهند به خوبی از مچ پا حمایت می‌کرد و با تنفس قابل قبولی که داشت، در کنار قیمت پایینش خیلی زود در بین کوهنوردان و طبیعت‌گردان مطرح شد. از این رو قارتال نیز به هدف خود که امکان خرید پوتین کوهنوردی برای عموم بود، رسید.

امروز، بعد از گذشت سال‌ها، برای خرید کفش قارتال فقط محدود به یک مدل نیستید! کفش کوهنوردی قارتال مدل ساوالان، کفش قارتال مدل کمچی نیز به محصولات تولید شده توسط این کمپانی اضافه شد؛ البته مدل‌های حرفه‌ای دیگری نیز در چرخه تولید این کمپانی هستند که به زودی از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

فلسفه تأسیس این گروه تولیدی علاوه بر حادثه‌ای که برای بنیان‌گذار آن پیش آمد و جرقه‌ای برای راه اندازی این گروه شد، از گران بودن محصولات خارجی نیز نشأت می‌گرفت، چرا که بعضی از کوهنوردان به پوتین‌های غیر استاندارد روی می‌آوردند که نتیجه آن چیزی جز آسیب دیدنشان نبود!

قارتال در تولید محصولات خود همراه از 4 فاکتور سلامتی، کیفیت، راحتی و قیمت، که از فاکتورهای مهم و اساسی هر کمپانی است، تبعیت می‌کند.

یکی از آیتم های مهم این شرکت، قیمت کفش قارتال است که در تمام کشور به صورت یکسان در اختیار کوهنوردان قرار می‌گیرد.

محصولات این گروه در شهرها و فروشگاه‌های مختلفی عرضه می‌شود. فروشگاه سیاه کمان نیز به عنوان نمایندگی کفش قارتال، این محصولات را با قیمت شرکتی در اختیار عموم قرار می‌دهد.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود