موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

می توان از کمپانی Grivel  به عنوان یکی از معروف ترین کمپانی های تولید کننده لوازم و تجهیزات فنی نام برد که توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. 

در سال 1818 خانواده گریول یکی از تولیدکننده های تجهیزات کشاورزی به منظور براورده کردن نیازهای کوهنوردان در زمینه تجهیزات کوهنوردی تصمیم به تغییر محصولات تولیدی خود گرفتند. در سال 1909 هنری گریول به درخواست Oscar eckenstein اولین کرامپون مدرن را ساخت. در سال 1929 پسر هنری گریول اختراعی درخشان را در زمینه ساخت کرامپون انجام داد که به کوهنوردان این امکان را می داد که با ثبات بیشتری در یخ ها و برف های شیب دار بایستند و این اختراع کلیدی برای صعود آخرین مسیر غیر قابل حل آلپ مناسب بود. 

در سال 1936 Amato Grivel برادر جوان تر Laurent با همکاری اولین کارخانه فولاد Cogne با استفاده از آلیاژ کرومولی (نیکل+کروم مولیبدن) یک کرامپون قوی تر و سبک تر را ساخت که وزن آن را به 360 گرم کاهش دادند. در سال 1996 تبریخ گریول انقلابی عظیم در طراحی تجهیزات فنی ایجاد نمود که سبب محبوبیت این کمپانی شد.

اکنون از تاسیس این کمپانی ارزشمند 196 سال می گذرد و توانسته یک خانواده بزرگ در جهت تولید تجهیزات فنی تشکیل دهد. از دستاوردهای ارزشمند این کمپانی می توان به گواهی نامه TUV GS و همچنین برای کیفیت محصولاتش به ISO 901 و Vision 2000 اشاره نمود. همچنین گریول تمام تلاش خود را جهت تولید محصولات سازگار با محیط زیست انجام داده است و توانسته است گواهی ISO 4001 را کسب نماید. 

امروزه گریول محصولات خود را به اکثر نقاط جهان صادر کرده و توانسته توجه طیف وسیعی را به خود جلب نماید. 

فروشگاه سیاه کمان نمایندگی محصولات Grivel 

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود