موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کمپانی Beal یک شرکت فرانسوی خانوادگی می باشد که توسط  Pierre Beal و Janine Beal در سال 1951 در Vienne تاسیس شد. 

کمپانی Beal یک شرکت فرانسوی خانوادگی می باشد که توسط  Pierre Beal و Janine Beal در سال 1951 در Vienne تاسیس شد. 

در سال 1974 Michel Beal به شرکت والدینش پیوست. هدف از تاسیس این شرکت ارتباط با مشتریان بود و در فوریه سال 1975 او به Grenoble برای دیدار با مشتریان می رود که در آنجا Michel به این حقیقت دست می یابد که طناب های کوهنوردی شبیه طناب های ساخته شده در شرکت Beal است. او برای توسعه طناب های Beal از نام کوهنوردان فرانسه استفاده می کند و ارتباط حرفه ای را با چند تن از کوهنوردان برقرار می نماید و پس از آن یانیک مشاور فنی Beal اولین تست کننده طناب می شود . 

سال ها تلاش اعضای Beal به ان ها این امکان را می دهد که امروزه به عنوان یکی از تولیدکننده های درجه یک تجهیزات کوهنوردی با بیش از 50 سال سابقه باشد. 

در دهه 1990 این کمپانی محصولات خود از جمله طناب را به شدت توسعه بخشید و کوهنوردان بسیاری از محصولات آن استفاده می نمودند. در طی سال هاب بعد Beal فعالیت های خود را در زمینه ساخت محصولات و طناب بصورت جدی دنبال نمود و توانست طناب هایی با سیستم ساخت خلاقانه و با مقاومت بیشتر تولید نماید که این امکان را به کوهنوردان و کاربرانش می داد که بتوانند نیازهای خود را در هر شرایطی برطرف نمایند و همین امر سبب شده است که این کمپانی همواره در اوج باقی بماند. 

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نماینده محصولات Beal در شمال ایران.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود