موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

fitwell یکی از تولیدکنندگان باسابقه کفش کوهنوردی در ردیف های مختلف از Approach تا سه پوش هیمالیانوردی می باشد که مورد توجه بسیاری از کوهنوردان و هیمالیانوردان قرار گگرفته است.کیفیت ، دوام و پیروی از سبک ایتالیایی تولیدات این برند مؤلفه بارز آن است. 

این کمپانی توسط Guiliano Grotto در سال 1979 با نام one sport پایه گذاری شد و فعالیت خود را با ساخت 8000 پوتین expedition و پوتین های مخصوص ارتفاع بالا ادامه داد.د رطول دهه هشتاد این کمپانی قوی با اضافه کردن خلاقیت و نوآوری به طرح های خود نهایت تلاش خود را در محکم ساختن ستون های شرکت خود انجام داد.در دهه 90 one sport همکاری خود را با یک گروه فرانسوی آغاز نمود که سبب شد Grotto نام این کمپانی را به Fitwell تغییر دهد و از آن پس با نام تجاری جدید در بازار جهانی شروع به رقابت نمود. در سال 2000 پس از چند سال فروش مستقیم به خرده فروشان ایتالیایی یا خارجی Fitwell یک شبکه فروش قوی تر را ایجاد نمود تا بیشترین سهم بازار ایتالیا را پوشش دهد.

این کمپانی بیشتر موفقیات خود را با معرفی محصولات متعدد همچون Gnaro 8000 (آزمایش شده توسط کوهنورد ماهر Silvio Gnaro ) و پوتین های طراحی شده برای صعود و اسنوبرد آزاد بدست آورد .بدون شک می توان این ادعا را کرد که مهم ترین قدرت fitwell تولید پوتین های کوهنوردی است که به صورت کامل در Pederobba ساخته می شود. یکی از اهداف این کمپانی قدرتمند به چالش کشیدن بازار کفش است به همین خاطر با قرار دادن سیاست بهبود عملکرد همیشگی و تولید محصولاتی جهت برطرف کردن نیازهای مشتریان به هدف خود جامه عمل پوشاند. تجهیزات استفاده شده در Fitwell جز در دستان ماهر صنعتگران ان بی فایده است و همچنین از افتخارات دیگر این کمپانی استفاده ورزشکاران ماهری چون luca pandolfi و Gnaro از محصولات آن است. نام Fitwell  نشان دهنده تضمین کیفیت بالا ، عملکرد و ایمنی است که در طی 30 سال تجربه کسب شده است.

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نماینده رسمی کفش کوهنوردی Fitwell

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود