موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

کمپانی استرالیایی Sea To Summit تولیدکننده انواع تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ است که تاکنون به دلیل تولید محصولات سبک، کم حجم و سازگار با محیط زیست، به یکی از محبوب ترین برندهای دنیا تبدیل شده است.

شرکت سی تو سامیت که مبدأ آن در کشور استرالیا قرار دارد، یکی از مطرح‌ترین برند‌های دنیای کوهنوردی است. این برند استرالیایی از شهر کوچک پرت شروع به فعالیت کرد و هم اکنون در 35 کشور دنیا، فروش جهانی دارد. دلیل محبوبیت سی تو سامیت تمرکز بر سبکی و کیفیت محصولاتش می‌باشد؛ یعنی همان ویژگی‌هایی که تمام کوهنوردان همیشه به دنبال آن هستند. علاوه بر این، تمام محصولات Sea To Summit از یک طراحی کم حجم بهره برده‌اند. به همین دلیل، بسیار راحت در کوله‌پشتی شما جای می‌گیرند و همراه همیشگی لحظات سفر شما خواهند شد.

از سال 1983 رولند تایسون شروع به تولید تجهیزات کوهنوردی کرد و در سال 1990 تیم ماکارتنی-اسنیپ برای تجهیزات سفر استثنایی خود با او تماس گرفت. این برنامه‌ی بی‌نظیر، یک پیمایش طولانی بود که از دریای خلیج بنگال آغاز شد و در نهایت با صعود به قله‌ی اورست به پایان رسید. یعنی یک مسیر از دریا تا قله که در نهایت منشأ نام گذاری برند موفق سی تو سامیت شد. لوازم کوهنوردی که تایسون برای تیم ماکارتنی می‌ساخت باید به نحوی تولید می‌شد که در هر ارتفاعی کار کند و در عین حال آن‌قدر با‌دوام باشد که در آن 5 ماه ذره‌ای از عملکردش کم نشود. این برنامه با موفقیت به پایان رسید و بهانه‌ای برای تولّد این برند استرالیایی شد.

برند سیتوسامیت با تولید محصولات متفاوتش در میان کوهنوردان به شهرت رسید. مدل‌های کیسه خواب سی تو سامیت را می‌توانید در سایت سیاه کمان مشاهده کنید که سبکی بی‌نظیر و عملکرد متفاوتشان تا این اندازه مورد پسند طبیعت گردان و کوهنوردان قرار گرفته است. وجود تکنولوژی‌های نوآورانه و کاربردی چون Ultra-dry Down جذب آب را به شدت کاهش می‌دهد و با فناوری نانو از نفوذ میکروب‌ها و آلوده شدن آن جلوگیری می‌کند. به همین دلیل است که مدل‌های کیسه خواب سی تو سامیت عمر مفید و طولانی‌تری دارند و تا آخرین لحظه عملکرد مناسبشان را به شما اثبات می‌کنند.

در هر کجای دنیا بروید و قصد خرید لوازم آشپزی مناسب برای طبیعت‌گردی و کوهنوردی را پیدا کنید؛ قطعاً اولین گزینه‌ای که به شما معرفی می‌شود، ظروف سی تو سامیت است. در تولید این تجهیزات نو‌آوری قابل توجهی به کار گرفته شده به طوری که تمام ظروف سی تو سامیت، سبک، کم حجم و مستحکم هستند و ما قطعاً تظمین می‌کنیم این محصولات رضایت تمام کوهنوردان و مصرف کنندگان خود را به دست می‌آورند. می توانید نمونه‌های  ظروف سی تو سامیت در اینجا ملاحظه کنید.

برند سی تو سامیت یک شعار کاری بسیار تأثیر‌گذار دارد که مُهری بر اثبات کیفیت و وجدان کاری این شرکت است. آن‌ها به این اصل معتقدند که وقتی اسم برند سی تو سامیت روی یک محصول ثبت می‌شود؛ در واقع نشان دهنده‌ی نام هر کدام از کارمندان این شرکت است. پس حفظ کیفیت محصولات این برند، حفظ نام آن‌ها خواهد بود. دیگر تکنولوژی‌های این برند ایتالیایی را می‌توانید در بلاگ "سی تو سامیت، دروازه‌ای رو به ماجراجویی" مشاهده کنید و از ایده‌های نو و جذاب این برند استرالیایی لذت ببرید.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود