موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

در سال 1950 Humanic شروع به ساخت پوتین های اسکی نمود و 15 سال بعد اولین پوتین اسکی تولید می گردد. در سال 1973 Franz Klammer با پوتین های Dynafit در مسابقات قهرمانی Planai/Schladming اتریش برنده شد و سه سال بعد المپیک مردان Innsbruck را می برد و با وجود این پیروزی ها Dynafit موفقیت بزرگی را تجربه می نماید.

در سال 1983 این شرکت سبک ترین پوتین های اسکی و کوهنوردی را طراحی می نماید و در سال های بعد محصولات متنوعی را وارد بازار می کند.

در سال 1991 Dynafit توسط Raichale Sport Holding AG گرفته شد و 5 سال بعد این کمپانی به اتریش بازگشت. در 1 ژانویه 1996 در Molln اتریش تأسیس گشت. و در سال 1998 تولید پوتین های اسکی قطع شد و سه سال بعد Dynafit بخشی از شرکت Salzer Holding  GmbH که شرکت اصلی Salzer Veberreuter Economos بود، گشت.

ورزشکاران کوهنوردی اسکی تعیین کننده ساختار نام تجاری و توسعه Holding  هستند. در ماه آگوست 2005 اعضای تیم Benedikt Bohm و Basti Haag موفق به کسب رکورد سرعتی موستاق آتا (7545 متر) در 10 ساعت و 41 دقیقه شوند و یک سال بعد تیم دینافیت موفق به صعود سریع با اسکی بر روی گاشربروم 2 (8035 متر) شد و دو سال بعد تلاش برای صعود ماناسلو (8163 متر) را انجام می دهد اما به دلیل شرایط نامناسب آب و هوا ناچار به عقب نشینی می شوند. در سال 2008 تیم زنان Dynafit هدف خود را کامل می کنند Chamonix Zermatt Alagna را تنها در سه روز صعود کردند.

این کمپانی استانداردی را در مسابقات اسکی کوهنوردی با نام جدید D.y.n.a تعیین می نماید در همان سال تیم مجبور می شود تنها 20 متر مانده به قله Broad Peak عقب نشینی کند و یکی از دوستان به نام Christina Castanga جان خود را از دست می دهد.

در آوریل 2007 دفتر آمریکای شمالی در Boulder باز می شود و خط تولید پوتین جدید ZZero با موفقیت راه اندازی می شود و علی رغم بحران اقتصادی شرکت 75 درصد افزایش فروش پیدا می کند و یک شعبه در لهستان تأسیس می نماید، در سال 2010 محصولات دوچرخه سواری، دو ، اسکی خود را گسترش می دهد.

در سال های بعد Dynafit با استفاده از نوآورانه ترین و جدیدترین تکنیک ها در صنعت و بازار اسکی توانست نقش مؤثری را ایفا نماید و نشان دهد که حضوری پربار در بازار اسکی دارد.

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان  عاملیت فروش محصولات Dynafit 

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود