موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

شرکت ایرانی انیسه در سال 1377 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات Outdoor آغاز کرد و اکنون به یکی از برترین برندهای تولید این لوازم تبدیل شده است.

شرکت انیسه فعالیت خود را به طور جدی از سال 1377 آغاز کرد و تا به امروز توانسته محصولات با کیفیت زیادی را روانه بازار کند. Oniseh در ابتدا تحت عنوان شرکت صخره شناخته می­‌شد؛ اما بعد از گذشت تقریباً 15 سال، یعنی سال 92، تغییر نام داد و نام Oniseh را برای خود برگزید. استارت شهرت و فروش شرکت انیسه از سال 92 همزمان با تغییر نام آن زده شد. محصولات با کیفیت شرکت انیسه در دسترس کوهنوردارن، ورزشکاران و... قرار گرفت که همین مسئله نیز سبب شناخت بیشتر این کمپانی ایرانی گردید. در حالی که طی این دهه بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ دست خوش مشکلات اقتصادی شده و با کاهش روند فعالیت روبه رو بودند، شرکت انیسه توانست خط تولید خود را حفظ و البته افزایش دهد.

شرکت انیسه

شهرت امروز Oniseh نشأت گرفته از کیفیت بالای محصولاتی است که تولید می‌کند. Oniseh از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز همواره با کیفیت‌ترین خط تولید را داشته و بهترین محصولات را روانه بازار کرده است. بعضی از محصولات شرکت انیسه که در بین کوهنوردان و طبیعت‌گردان پرطرفدار هستند؛ شامل کیف انیسه، کوله انیسه، کاپشن انیسه و انواع دیگر پوشاک ورزشی است که در بالاترین کیفیت‌ها و با توجه به استانداردهای روز طراحی و روانه بازار می‌شوند.

شرکت انیسه

اگر تنها یک‌بار از محصولات Oniseh استفاده کرده باشید؛ می‌دانید که قیمت آن‌ها در مقایسه با برندهای خارجی و حتی ایرانی در سطح پایین‌تری قرار دارند؛ به طوری که می توان گفت همین عامل تأثیر زیادی بر فروش شرکت انیسه دارد. Oniseh با بهره‌گیری از جدیدترین و برترین دستگاه‌های دوزندگی و برنامه‌های طراحی و دستگاه برش لیزری، در کنار مواد با کیفیت و مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی، به هدف خود مبنی بر تولید محصولات با کیفیت داخلی، دست یافته است. این کمپانی بنام ایرانی همواره با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، از مشتریان خود حمایت کرده و سعی در جلب رضایت آن‌ها داشته است. سیاه‌کمان به عنوان نماینده فروش این برند خوش نام، همواره در کنار این برند ملی بوده و سال‌هاست که تمامی محصولات را با قیمت شرکتی در دسترس کوهنوردان و تمام ورزشکاران فعالیت‌های Outdoor قرار می‌دهد.

فروشگاه انیسه

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود