موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

شرکت قایا در سال 1377 توسط جواد نصیرزاده که خودش از کوهنوردان پر شور و هیجان بود، در تبریز تأسیس شد.

علاقه زیاد ایرانیان به کوهنوردی، مسافرت و کمپینگ، و از طرفی دیگر اهمیت یافتن تجهیزات مربوطه باعث شد تا شرکت های خارجی مختلفی محصولات خود را به واسطه نمایندگانی که دارند، به ایران صادر کنند و بازار فروش را در دست بگیرند. شرکت گایا از اولین شرکت های ایرانی بود که برای از بین بردن واسطه ها و کنار زدن بعضی محصولات بی کیفیت خارجی اقدام به تولید تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ کرد.

شرکت قایا در سال 1377 توسط جواد نصیرزاده که خودش از کوهنوردان پر شور و هیجان بود، در تبریز تأسیس شد. در این سال یک تیم تبریزی قصد رفتن به منطقه هیمالیا برای صعود به یک قله هفت هزار متری را داشتند. گایا در ابتدا فعالیت خود را تنها با یک چرخ خیاطی قدیمی شروع کرد تا بتواند تجهیزات مورد نیاز کوهنوردی برای این تیم اعزامی که به دلیل عدم توانایی خرید قادر به فراهم کردن آن ها نبودند را تولید نماید.  بنابراین محصولات گایا برای اولین بار در این اردو تست و استفاده شد. لوازم کوهنوردی گایا در این برنامه کیفیت و دوام خود را پس داد و به همین دلیل بود که کوهنوردان شهر تبریز و به تدریج سراسر ایران خواهان محصولات قایا شدند. همگام با تقاضاهایی که از سراسر ایران می شد، روند تولید این شرکت نیز بیشتر و بیشتر شد. این امر باعث شد تا شرکت قایا تصمیم به توسعه و گسترش مجموعه خود بگیرد. سپس از سال 1382 فعالیت تولیدی خود را در قالب گروهی ادامه داد و اکنون 12 کارگاه تخصصی دارد.

تولید تجهیزات با کیفیت و قیمت مناسب سبب شد تا ورزشکاران زیادی برای تهیه لوازم خود خرید محصولات گایا را انتخاب کنند. این محصولات شامل : شامل پوشاک گایا، کیسه خواب گایا، ظروف کوهنوردی قایا و کوله پشتی کوهنوردی گایا است؛ البته این تنها بخش کوچکی از تجربه چندین ساله این کمپانی ایرانی است. این کمپانی ملی در طول 23 سال گذشته با تولید انواع لباس و تجهیزات کوهنوردی نیازهای بسیاری از کوهنوردان را در صعود قله های مهم برطرف نمود و کیفیت محصولات خود را به طیف گسترده ای از کوهنوردان ثابت نمود. محصولات کوهنوردی قایا تا قله های گاشربروم 2، ماکالو، اسپانتیک و اکنون در سال 2021 به اورست رسید و توانست به خوبی پاسخگوی نیاز کوهنوردان در ارتفاعات بالا باشد.

با افزایش فروش محصولات گایا، این کمپانی تصمیم بر راه اندازی سایت قایا را گرفت.  با راه اندازی این سایت اینترنتی تمامی تولیدات این برند به خوبی در اختیار متقاضیان و نمایندگی ها قرار گرفته تا توسط این سایت نیز بتوانند محصولات کوهنوردی قایا را به تمام ایران و حتی کشورهای دیگر ارسال کنند.

فروشگاه تجهیزات کوهنوردی و هیمالیانوردی سیاه کمان سال هاست که به عنوان نمایندگی گایا در استان مازندان، محصولات این برند مطرح ایرانی را در اختیار کوهنوردان قرار می دهد و این افتخار را دارد که حامی برندهای ملی باشد.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود