موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

شرکت ربوار، تولید کننده انواع کفش کوهپیمایی در ایران است که که در دهه 70 شروع به فعالیت کرد و اکنون با سابقه‌ و تجربه‌ای درخشان، مشغول به ادامه فعالیت است.

برند ربوآر که در اصل ریبوار نوشته می‌شود، ریشه در زبان کردی دارد. واژه ربوار به معنی مسافر یا کسی هست که راه را می‌شناسد. همانطور که می‌دانید، برند ربوار از شخصیت گرگ در طراحی لوگوی خود استفاده کرده است. دلیل استفاده از این شخصیت، این بود که گرگ به صورت ذاتی به گله‌ای که در آن حکومت دارد، بسیار اهمیت می‌دهد. از همه مهم‌تر، منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کند را به خوبی می‌شناسد. از آنجایی که این ویژگی و خصوصیات با برند کفش ربوآر همخوانی داشت، فلسفه برند و طراحی لوگوی Rebuar نیز از اینجا شروع شد!

برند کفش ربوار

سابقه تخصصی شرکت کفش کوهنوردی ربوآر به بیشتر از 30 سال پیش بر می‌گردد. تولیدی کفش ربوار با استفاده از تجربیات بسیار بالا و ادغام آن با تخصص مثال زدنی، در زمینه کوهنوردی، طبیعت‌گردی و کوهپیمایی توانست بهترین پوتین کوهپیمایی مانند مدل آراز و آگرین را تولید کند.

ساختار این شرکت مطرح ایرانی بر پایه گام‌های نو  و ایجاد نوآوری در صنعت ساخت کفش کوهپیمایی در ایران عزیزمان شکل گرفت. برند ربوار در سرآغاز کار خود تصمیم گرفت تا محصولی بهتر، نوآورانه‌تر و با تکنولوژی روز و بهبود یافته همچون گورتکس از نظر تکنیکی تولید کند تا همواره در چشیدن طعم لذت کوهنوردی همراه با کوهنوردان و طبیعت‌گردان باشد.

برند Rebuar در تولید محصولات خود، نسبت به خرید و استفاده متریال اولیه، دقت بالایی داشته و دارد و همیشه سعی بر این دارد که از بهترین کیفیت موجود در بازار استفاده کند.

در تولید کفش کوهنوردی ربوآر از پارچه‌های مقاوم در برابر آب استفاده می‌شود. همه این پارچه‌ها تحت نظر استاندارد خود شرکت و با نشان اختصاصی (R-Tex) تولید می‌شوند.

این تولیدی، برای اولین بار در ایران توانست از روش تزریق مستقیم در ساخت زیره بهره ببرد. این حرکت بزرگ باعث ایجاد قدمی نو در عرصه ساخت و طراحی پوتین کوهنوردی در ایران شد.

سعی و تلاش گروه کفش کوهنوردی ربوار، همواره برای رشد و نمو کوهنوردان بوده تا بتوانند بیشترین بهره را در ازای پرداخت کمترین هزینه ببرند.

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود