موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

Masters یکی از برترین برندهای تولید کننده انواع باتوم کوهنوردی و اسکی.

Renato Zaltron در سال 1977 شرکت Masters را تأسیس نمود. در ابتدا این شرکت تنها تولید کننده لوازم جانبی باتوم های اسکی بود. 

در سال 1980 Masters در یکی از نمایشگاه های باتوم اسکی شرکت نمود و نتایج خوبی را بدست آورد. در سال 1989 شرکت Masters همچنان یک مجموعه کوچک با تعداد نیروی انسانی محدود به شمار می آمد. بعد از مطالعات فراوان با مدیران برندهای آمریکایی با استفاده از سیستم بازیابی و تجهیزات، Masters توانست در کمتر از 3 ماه حدود 110000 باتوم اسکی تولید نماید. از آن پس یک تحول عظیم در این کمپانی ایجاد شد. 

در سال 1990 یک شرکت بزرگ و مشهور جهان از Friuli تصمیم به بستن یکی از شعبه های تولید باتوم اسکی به دلیل ناکارآمدی گرفت. در این زمان بهترین پیشنهاد برای Masters کاهش انبار از طریق یک فرآیند یک ساله که می توان 150000 چوب اسکی را تولید کرد و انبارها را به نصف کاهش داد. در سال 1994 به لطف فن آوری های متعدد و ثبت اختراع های نوآورانه Renato Zaltron اولین مجموعه باتوم های پیاده روی را توسعه می دهند و در سال 2002 این باتوم ها وارد بازار بین المللی می شود.روند رشد کمپانی masters ادامه داشت تا در سال 2011 همکاری خود را با یک شرکت کره ای برای تولید باطوم با جنس کربن آغاز می کند. Masters تمام تلاش خود را جهت تولید باتوم های سبک با آلیاژ آلومینیم انجام می دهد.در سال 2012 Masetrs به یکی از قدرتمند ترین کمپانی تبدیل می شود و این قدرت تا به امروز پابرجاست و شهرت زیادی در بازارهای بین المللی پیدا کرده است. 

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نمایندگی رسمی باتوم Masters 

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود