موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

نام کمپانی North Face به خاطر سردترین و غیر معمول ترین کوه انتخاب شده است. اما داستان آن از ساحل شروع می شود دقیقا در سواحل سافرانسیسکو تنها 150 فوت بالاتر از سطح دریا. در سال 1966 دو شخص علاقمند به هایکینگ و کوهنوردی بنا بر علایقشان تصمیم به تأسیس یک فروشگاه کوهنوردی کوچک گرفتند.از همان ابتدا این برند متعهد به رفع نیازهای طبیعت گردان و کوهنوردان بوده است.و این کمپانی معتقد است که پیوند افراد با طبیعت محافظت از زمین و انتقال این باور به نسل های بعد است.

پس از مدت کوتاهی این کمپانی در بین عموم به اسم The North Face شناخته شد و در سال 1968 به سمت دیگر سانفرانسیسکو انتقال یافت و شروع به طراحی و تولید لباس و تجهیزات کوهنوردی فنی نمود.

در دهه 60 این نام تجاری در میان ورزشکاران مورد پیگیری فراوان قرار گرفت و این کمپانی تا حد زیادی برای حمایت از ورزشکاران اسپانسر بسیاری از اکسپدیشن ها شد و همین امر محبوبیت این کمپانی را روز به روز بیشتر نمود. 

در حال حاضر بیش از 50 سال از افتتاح این کمپانی بزرگ می گذرد و با تولید محصولات متنوع و با کیفیت عالی و با ادغام خلاقیت و نوآوری در تولیدات خود توجه طیف گسترده ای را به خود جلب نموده است و تمام تلاش خود را جهت برداشتن موانع از سر راه ورزشکاران برای راحتی و افزایش امکانات انجام داده است.

فروشگاه کوهنوردی سیاه کمان نمایندگی محصولات The North Face 

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود