موارد بیشتر
No produts were found.
0
موارد بیشتر
No produts were found.

%لیست محصولات برند %brand_name

شرکت لاوان از سال 1368 به نام کفش کشوری شکل گرفت و شروع به فعالیت کرد.

شرکت لاوان تنها برند ایرانی تولید کننده مدل‌های کفش مناسب برای فعالیت‌های ورزشی در فضای باز با گواهینامه بین‌المللی از شرکت ویبرام ایتالیا می‌باشد. این برند خوش‌نام ایرانی علاوه بر همراهی بهترین برند جهان در این زمینه، از جدید‌ترین علم روز، نو‌آوری و خلاقیت در کنار بهترین مواد اولیه بهره گرفته است. به همین دلیل کفش کوهنوردی لاوان در نزد ایرانیان بسیار محبوب و ارزشمند می باشد.

شرکت لاوان از سال 1368 به نام کفش کشوری شکل گرفت و شروع به فعالیت کرد. این برند ایرانی به دست برادران کشوری به نام‌های رحیم، رسول و اسماعیل کشوری تأسیس شده است. در بین برادران مؤسس این برند، رسول کشوری که از 17 سالگی به علاقه خود به سنگ‌نوردی پی برده بود، با سال‌ها تمرین و پشتکار توانست مقام‌های قهرمانی بسیاری کسب و در پیشرفت سنگنوردی همچون بقیه افراد دوستدار طبیعت نقش تأثیر‌گذاری را ایفا کند.

از آنجا بود که تجهیزات مناسب کوهنوردی و رشته‌های فعالیت در فضای باز، به یکی از دغدغه‌های اصلی وی تبدیل شد. به همین دلیل در سال 1380 شروع به تحقیق‌های گسترده و گسترش کارش کرد؛ به طوری که در سال 1381 تلاش‌های وی نتیجه داد و اولین کفش سنگ لاوان با نام آرین در این سال تولید شد. در نهایت سال 1385 بعد از شهرت و ثابت کردن کیفیت کاری به «شرکت لاوان» تغییر نام پیدا کرد.

کفش سنگ لاوان

تولیدات شرکت لاوان به انواع مختلفی از فعالیت‌ها دسته‌بندی می‌شود. این فعالیت ها شامل کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگ‌نوردی می‌شد و در پی آن به تولید کفش در این راستا منجر شد. از این نمونه ها می توان به کفش صخره نوردی لاوان یا کفش کوهنوردی لاوان اشاره کرد که هرکدام از آن‌ها به مدل‌های گوناگونی تقسیم‌بندی می‌شوند. از جمله این مدل‌ها می‌توانیم به کفش کوهنوردی لاوان مدل سهند، کفش لاوان مدل الوند، کفش لاوان مدل سبلان یا کفش کوهنوردی لاوان مدل دماوند اشاره کنیم که به دلیل کیفیت بالا و زیبایی ظاهری که دارند در بین کوهنوردان بسیار مورد توجه واقع شدند؛ به حدی که می‌توانند با رقبای خارجی خود رقابت کنند و کیفیتی در همان سطح به کاربران خود ارائه دهند.

در کنار تلاش بی وقفه این برند ملی، فروشگاه سیاه‌کمان نیز به عنوان نمایندگی کفش لاوان سال‌هاست که به نشانه حمایت از کالای با کیفیت ایرانی، در کنار این برند محبوب بوده و با عرضه این محصولات به کوهنوردان، طبیعت‌گردان و سنگ‌نوردان توانسته تا حد زیادی پاسخگوی نیاز این عزیزان باشد.

روند پیشرفت شرکت لاوان در یک نگاه

  • سال 1360: شروع به فعالیت در صنعت کفش ایران
  • سال 1368: تأسیس گروه تولیدی «کشوری» توسط برادران کشوری
  • سال 1380: آغاز پژوهش در خصوص کفش سنگ لاوان به صورت تخصصی
  • سال 1381: تولید اولین مدل سنگنوردی به نام آرین
  • سال 1385: تولید اولین مدل کوهنوردی با نام آیس ترک
  • سال 1386: تولید اولین مدل کوهنوردی فنی با امکان نصب کرامپون
  • سال 1386: تولید مدل های کوه پیمایی و راه پیمایی
  • سال 1388: توزیع و فروش گسترده در ایران
  • سال 1389: راه اندازی سایت برای اطلاع رسانی محصولات جدید

فیلترهای فعال

تنظیمات

Share

ساخت اکانت رایگان برای ذخیره موارد علاقه مندی

ورود

برای استفاده از لیست های دلخواه، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

ورود