سیاه کمان

اگه خیلی وقته که با سیاه کمان همراه هستین، حتما میدونین که تا به امروز طرح های زیادی توسط ما اجرا شده و هرکدوم هدف های زیادی در راستای بهبود کیفیت خدمات و رفاه حال کوهنوردا داشتن.

ناگفته نمونه از اون جایی که سیاه کمان دائم به فکر کوهنوردای عزیزه، به همین خاطر بازم با یه طرح جدید دست پر اومده.

ساعت ها و روزها برای ایجاد این طرح فکر شده که چطور میتونه سکوی پرتابی باشه واسه دوستان کوهنورد که بتونن راحت تر تجهیزات مورد نیاز خودشون رو تهیه و رویای صعود قلل مورد نظرشون رو به حقیقت تبدیل کنن. 

هرساله با شروع فصل صعودهای زمستانه و نیاز به تجهیزات حرفه ای تو این فصل همیشه شاهد دشواری های همه جانبه برای تهیه تجهیزات بودیم یا خیلی از دوستان برای شروع ورزش کوهنوردی مجبور بودن سراغ این ورزش نرن چون امکان پرداخت نقدی برای تکمیل تجهیزاتشون رو نداشتن، به همین خاطر تصمیم گرفتیم با ایجاد شرایط تسهیلات خرید برای کوهنوردای عزیز، دشواری خرید این وسایل رو کم کنیم. 

 

بنابراین طرح چک و چالی سیاه کمان با این دیدگاه متولد شد.تو این طرح که مدت زمانش فقط یک ماهه، عزیزان میتونن با توجه به مبلغ خریدشون از یکی از گزینه های اون استفاده کنن!


 

یه نکته خیلی جالب راجع به طرح چک و چالی سیاه کمان، اینکه هیچگونه سودی برای این شرایط دریافت نمیشه و درواقع بدون سود هست.

 

حالا گزینه های این طرح شرایطش چیه؟

با توجه به بازه خرید شما، اگه مبلغ سبد خریدتون بین 5 تا 30 میلیون تومان باشه فقط با پرداخت 30 درصد مبلغ خریدتون به صورت نقدی مابقی اون رو تو سه فقره چک که تاریخ هر چک یک ماهه هست تسویه کنین.

گزینه دوم این طرح برای خریدهای بین 30 تا 60 میلیون تومانه که با پرداخت 35 درصد مبلغ خرید به صورت نقد مابقی در 4 فقره چک تسویه میشه و در گزینه سوم برای خرید 60 تا 100 میلیون تومان با پرداخت 40 درصد مبلغ خرید به صورت نقد مابقی در 5 فقره چک تسویه میشه. دیگه چی بهتر از این؟

و در نهایت میرسیم به شرایط پرداخت، که با توجه با اون لازمه اش داشتن چک صیادی، استعلام بانکی و همچنین ثبت بلافاصله چک ها به نام سیاه کمانه.

 

مثل همیشه خوشحال می شیم نظرات و پیشنهاداتتون رو داشته باشیم، پس باهامون در ارتباط باشین.