این جدول هیجان انگیز به نظرتون به چه دردی میخوره!؟

مطمئناً براتون جای سؤاله که چه سودی داره و کجا می تونین ازش استفاده کنین! 

باید خدمتتون بگیم که این جدول ارزشمند می تونه امکانات زیادی رو در اختیارتون قرار بده، پس شما رو دعوت می کنیم که مطلب زیر رو با دقت مطالعه کنین!

سیاه کمان از سال 94 فعالیتش رو به صورت رسمی و مستقل در حوزه تجهیزات کوهنوردی شروع کرده و مدت زمان زیادی از این شروع قدرتمند نمی گذره ولی طی این سال ها بیش از 22 هزار دوست و همنورد ارزشمند از سراسر ایران داره. قطعاً این عزیزان با روند فعالیت گذشته سیاه کمان آشنا هستن و برای دوستانی که تازه با ما آشنا شدن و به خانواده بزرگ سیاه کمان پیوستن هم به صورت مفصل راجع بهش توضیح می دیم. 

همونطور که همیشه حمایت از جامعه ورزشی و کوهنوردان جزء مهم ترین اهدافمون بوده، برای عزیزانی که افتخار می دادن و مارو به عنوان دوست و تأمین کننده تجهیزاتشون انتخاب می کردن یه هدیه ناقابل همراه خریدشون تقدیم می کردیم. 

بله درسته ایده قشنگی بود!

اما

از اون جایی که اعتماد و رضایتتون باارزش ترین دارایی و سرمایه سیاه کمانه، برای ساماندهی بهتر و جبران حس وفاداری شما عزیزان تصمیم گرفتیم باشگاه مشتریانمون رو راه اندازی کنیم. خب مسلماً این طرح هم مثل طرح های دیگه ای که قبلاً اجرا کردیم دشواری های خاص خودشو داشت، ولی نتیجه ای که می تونست برای رفاه هرچه بیشتر شما داشته باشه باز هم مثل همیشه سختی کار رو به چشممون نمی آورد. 

حالا هدفمون از راه اندازی باشگاه مشتریان چی بود؟

حالا شاید براتون سؤال باشه که اصلاً ما قراره تو باشگاه مشتریان چیکار کنیم؟

طبق جدولی که اول این صفحه مشاهده کردین، باشگاه سیاه کمان 5 گروه اصلی داره و جای جذابش اینجاست که قرارگرفتن در هریک از از این گروه ها به سابقه فعالیت شما بستگی داره.

بذارین جزئیات بیشترش رو به این شکل بگیم که با هر میزان خریدی که در طی این مدت از سیاه کمان داشتین، یکی از این گروه هارو بدست میارین. گروه آغازین تا 5 میلیون تومان، مسی 5 تا 10، برنزی 10 تا 35، نقره ای 35 تا 50 و در نهایت گروه طلایی سیاه کمان که خریدهای بالای 50 میلیون تومان رو شامل میشه و چه حس خوبیه طلایی بودن. 

همونطور که جدول داره بهمون نشون میده، درصد کارت اشتراک برای گروه آغازین 3، مسی 4، برنزی 5، نقره ای 6 و طلایی 7 درصده که به جرأت می تونیم بگیم چی بهتر از این!؟

تو بخش قبلی راجع به مزایای باشگاه مشتریان و دریافت کارت اشتراک به صورت مفصل توضیح دادیم ولی باز یادآور میشیم که یکی از ویژگی های مثبتش امکان کاهش قیمت کلی روی کالاهایی هستن که امکان تخفیف ندارن. با این اوصاف خیلی خوشحالیم که تونستیم شرایط و امکانات بهتری رو برای همراهان همیشگی سیاه کمان فراهم کنیم.

 

مثل همیشه خوشحال می شیم نظرات و پیشنهاداتتون رو داشته باشیم، پس باهامون در ارتباط باشین.