جشنواره تیک تاک تابستونی 1400

امسال هم مثل سال های دیگه می خوایم با جشنواره طوفانی تیک تاک تابستونی مهمون خونه هاتون بشیم! تاریخ این جشنواره از اول تا نهم شهریوره، پس همین الان در سایت سیاه کمان ثبت نام کنین و منتظر خبرهای باور نکردنی ما باشین.

در این جشنواره تایستانی طبق روال همیشگی مجموعه سیاه کمان، قصد داریم که بهترین خودتون باشین و از به بعد با تجهیزات کامل و به روز سفر کنین؛ پس تا دیر نشده اینجا کلیک کنین و وارد دنیای تخفیف کالاهای سیاه کمان بشین.

میون وضعیت اقتصادی فعلی براتون یه خبر خوب دیگه داریم، اونم اینه که هر کالایی از سیاه کمان بخری، هزینه ارسالش کاملاً رایگانه! مگه داریم از این بهتر؟ یادتون نره فرصت این جشنواره محدوده، پس زمان رو از دست ندین و همین الان هر کالایی که نیاز دارین رو تو سبد خریدتون قرار بدین.

مژده به خرید اولی‌ها!

اگه اولین باره که از فروشگاه سیاه کمان خرید می کنی، کلی خبرهای خوب واست داریم، پس حتماً اینستاگرام سیاه کمان رو دنبال کن.

نگران نباش!

اگه به هر دلیلی از کالایی که خریدی خوشت نیومد یا اصلاً لباس گرفتی و اندازه تنت نبود، فرصت داری تا 90 روز کالا رو بر گردونی.

در تایم جشنواره، مثل بقیه روزها، مشاوران ما به صورت کاملاً رایگان و تخصصی بهتون مشاوره میدن تا بهترین خریدتون رو داشته باشین.

تمدید شد!

به پاس وفاداری و استقبال بی‌نظیر شما سیاه‌کمانی‌های عزیز، جشنواره تیک‌تاک تابستونی تا آخر وقت جمعه، 12 شهریور تمدید شد. تو واپسین لحظه‌های این جشنواره، کلی محصول با تخفیف‌های فوق‌العاده اضافه شده که می‌تونین خیلی راحت تجهیزات خودتون رو کامل کنین.

اگه به هر دلیلی نتونستی خرید کنی، دیگه وقتشه دست بجنبونی، چون زمان زیادی نداری.

قرعه کشی بزرگ جشنواره

اول از همه بابت حضور گرم و صمیمانه شما در جشنواره تیک تاک تاک تابستونی تشکر می‌کنیم. همونطور که می‌دونین شگفتانه‌های زیادی در تایم جشنواره داشتیم که یکی از اون‌ها قرعه کشی بعد از پایان جشنواره بود. جوایز این قرعه کشی شامل سه بن خرید یک میلیون تومانی، سه بن خرید پانصدهزار تومانی و سه سفر ماجراجویانه طبیعت‌گردی بود.

به وعده خود عمل کردیم و قرعه کشی روز سه شنبه 30 شهریو 1400 ساعت 13 به صورت لایو در اینستاگرام برگزار شد. از همه شما سیاه کمانی‌های عزیز بابت حسن توجه و همراهی همیشگیتان سپاسگزاریم. 

اطلاعات جشنواره تیک تاک تابستونی

مکان:

فروشگاه حضوری و اینترنتی سیاه کمان

زمان برگزاری:

1 تا 9 شهریور 1400

تمدید جشنواره:

به مدت سه روز (12 شهریور)

زمان برگزاری قرعه کشی:

30 شهریور ساعت 13

برندگان بن تخفیف یک میلیون تومانی
برندگان بن تخفیف پانصد هزار تومانی
برندگان سفر ماجراجویانه طبیعت گردی

برندگان خوش شانس قرعه کشی جشنواره! برای دریافت جایزه‌هاتون می‌تونین با شماره‌های زیر تماس بگیرین:

تماس با ما

09304445112 - 09383068598