همه چیز درباره برند ایتالیایی E9!

مانند هر تمرین و فعالیت بدنی، سنگنوردی نیز تجهیزات منحصر به خود را دارد. با انتخاب پوشاک مناسب سنگنوردی، مطمئن می شوید که نه تنها هنگام بالا رفتن از سنگ ها و صخره ها امنیت خواهید داشت بلکه می توانید به بهترین شکل ممکن به ارتفاع مورد نظر خود برسید و از موفقیتتان لذت ببرید. تا به حال نام برند E9 را شنیده اید؟ با ما همراه باشید!

E9 یک برند ایتالیایی تولیدکننده پوشاک سنگنوردی است. این شرکت، ماجراجویی خود را در سال 1998 به لطف ایده های قهرمان سنگنوردی، مائورو کالیبانی آغاز کرد. این برند از زمانی شروع به رشد کرد که ذهن مائورو با افکار خلاقانه و الهام گرفتن از صخره ها و سنگ ها پُر شد. بدین ترتیب توانست سبک شخصی خود را با این مجموعه بزرگ طراحی کند.

لباس هایی که با این برند تولید می شوند عشق به زندگی و خلاقیت را ابراز می کنند. طراحی این برند به حدی خاص و فوق العاده است که نظر کوهنوردان و طبیعت گردان را نیز جلب کرده است. طرح ها و رنگ های پوشاک E9 با سبک پوشش شهری نیز ترکیب شده و به شما فرصت می دهند، خوش رنگ تر و خوش استایل تر از آنچه هستید به نظر برسید.

" هنر واقعی هرگز با استاندارد ها مطابقت ندارد، اما همیشه فراتر از انتظارات است."

E9 برای بیان افکار و خلاقیت هایش معتقد است:

حمایت های E9 را از یاد نبرید

از سال 2019، E9 یکی از 150 سازمانی است که از طریق انجمن حفاظت از فضای باز اروپا (EOCA) از پروژه های حفاظت در سراسر جهان حمایت می کند. بنابراین از E9 می توان به عنوان حافظ محیط زیست نام برد.

همچنین از سال 2019، E9 جزء شرکت هایی است که در تیم “Single Use Plastic Project” (یکی از گروه های Outdoor ) اروپا شرکت کرده است. با شروع تولید SS20، هدف این شرکت، از بین بردن استفاده از کیسه های پلاستیکی بر روی محصولاتش است که تا امروز و با انجام پروژه ای آزمایشی حدود 90 درصد از کالاهایی که تولید و حمل می شوند را در بر می گیرد. البته این امر آغاز کار کمپانی بوده و در آینده ای نزدیک 100 درصد از کالاهای خود را با این هدف والا تولید خواهد کرد.

پوشاکی که با این برند تولید می شوند از جنس کتان ارگانیک و یا ترکیبی از کتان و کنف هستند. پارچه های کتان با استفاده از روش هایی تولید می شوند که به طبیعت و محیط زیست آسیب نمی رسانند، که همین امر نشان دهنده اهمیت E9  به محیط زیست است.

لباس های E9 کاملاً سبک زندگی ایتالیایی را منعکس می کنند که در انواع شلوار، تی شرت، تاپ، شلوارک و نیم تنه با رنگبندی های چشم نواز و کیفیت فوق العاده تولید می شوند.

حرکت بدون محدودیت برند ای ناین

شما برای فعالیت های سنگنوردی و صخره نوردی به کشش کامل پاهایتان نیاز دارید تا بتوانید به نقاط دور دسترسی داشته باشید. شلوارهای  E9 نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ هستند تا بتوانید آزادی عمل و راحتی را در برنامه هایتان داشته باشید.

در بعضی از مدل ها با اضافه کردن یک پارچه به ناحیه ی پایین فاق شلوار، درز این قسمت را از بین برده تا در زمان فعالیت آزارتان ندهد و راحت تر حرکات کششی خود را انجام دهید. در بسیاری از مدل های زنانه، قسمت کمر و فاق شلوار بسیار بلند تولید شده است.

کمرهای پهن برای زیبایی پوشش بانوان طراحی می شوند، اما اگر بخواهیم از لحاظ فنی و تخصصی به آن نگاه کنیم می توان گفت هنگام فعالیت های سنگنوردی و استفاده از هارنس ممکن است پوست بدن بانوان به دلیل حساس بودن دچار خراش یا سایش شود؛ اما با پوشیدن یک شلوار با فاق و کمر بلند دیگر هیچ جای نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

از طرف دیگر وقتی شروع به فعالیت می کنید ممکن است عرق کنید و با وزش کمی باد از ناحیه کمر یا پهلو احساس سرما کنید. با داشتن یک شلوار فاق بلند می توانید از انقباض عضلات خود جلوگیری کنید.

دمپای شلوارهای این برند دوست داشتنی اکثراً کش دوزی شده، گتر دار و یا مچ دار هستند که با هدف جلوگیری از دست و پا گیر بودن دمپا و فیکس شدن آن به مچ پا تولید می شوند.

اما جیب شلوارها! برای خیلی از تولیدکنندگان طراحی جیب ها مسئله ای پیش پا افتاده است اما E9  به این موضوع اهمیت زیادی داده. به جرأت می توان گفت هیچ برند دیگری تا این حد در طراحی جیب هایش خلاق نبوده  است. معمولاً در ورودی جیب ها از اشکال هندسی به خصوص بیضی استفاده کرده اند و برای زیبا شدن آن، پارچه های رنگی را دور سرجیب ها دوخته اند.

روی بیشتر شلوارها آرم خود شرکت به صورت چاپی حک شده یا این که با گلدوزی و با رنگ های شاد نام این برند را روی قسمت های مختلف شلوار به کار برده اند. چه شلوار زیبایی!

انعطاف و کشش بیشتر محصولات ای ناین

در برنامه های سنگنوردی (چه داخل سالن، چه فضای باز) باید تی شرتی انتخاب کنید که بیش از حد گشاد نباشد. تی شرت های گشاد برای ورزش هایی مثل یوگا خوب اند، اما شاید ندانید که در سنگنوردی برای بالا رفتن ممکن است در طناب گیر کنید که این اتفاق می تواند شما را دچار دردسر کند. ( چه حادثه ی بدی!) شما به لباس های سفت و سخت نیازی ندارید مگر اینکه ترجیح خودتان باشد.

تی شرت های E9 هم مثل شلواهایش از کتان و الاستان ساخته شده اند اما بسیار نرم تر و منعطف تر! دقیقاً همان چیزی که از یک لباس بالاتنه می خواهید! یکی از دلایلی که پوشاک بالاتنه این برند را خاص می کند ترکیب های رنگی فوق العاده زیبا و طرح های چاپی این برند پشت آن هاست.

نکته ای که خیلی از افراد موقع بالا رفتن از سنگ ها و صخره ها و یا سنگنوردی داخل سالن به آن توجه نمی کنند، این واقعیت است که آن ها بالای یک دیواره هستند و ده ها نفر از پایین نظاره گر آنها! یه یاد داشته باشید از منظره ای که هنگام صعود به آن ها نشان خواهید داد، اطمینان حاصل کنید. قطعاً آخرین چیزی که شما می خواهید این است که بر فراز دیواره ها و صخره ها باشید و افراد نظاره گر شما باشند. تاپ و تی شرت های E9 را بپوشید تا از خوب بودن منظره ای که سایر آدم ها از شما می بینند، مطمئن شوید.

E9 یک پوشش عالی برای شروع کار

شلوارک ها برای افراد آماتور که دست و پا گیر بودن شلوار برایشان آزار دهنده است، کاربردی اند. آزادی بیشتری حین بالا رفتن از سنگ ها و صخره ها می خواهید؟؟ اگر حین فعالیت های داخل سالن یا فضای باز احساس کردید پاهایتان گرم شده و عرق می کند یا فکر می کنید که آزادی حرکتی بیشتری می خواهید، توصیه می کنیم شلوارک های E9 را امتحان کنید.

شلوارهای کوتاه این برند در رنگ و طرح های مختلفی طراحی شده اند. از لحاظ شکل ظاهری و راحتی دقیقاً مثل شلوارهایش است اما کوتاه تر و با آزادی عمل بیشتر! همانطور که می دانید کاربرد بیشتر شلوارک ها در فصل گرم سال و یا استفاده در سالن های ورزشی در فصل های مختلف است. وقتی در خانه هستید، لباس راحت تر یک قانون است! شلوارک های E9 را در کمد اتاقتان بگذارید تا حتی در منزل هم از آن استفاده کنید.

ای ناین؛ سبک ایده آل بانوان

شرط می بندیم تا به حال نیم تنه های ورزشی E9 را ندیده اید! این پوشش جذاب و دوست داشتنی بانوان برای ورزش های داخل سالن بسیار کاربردی اند. نیم تنه های E9 را می توانید با شلوارهایش به خصوص آن هایی که کمر و فاق بلندی دارند بپوشید و از استایل جذاب خود لذت ببرید.

این برند در تولید نیم تنه های خود نیز از پنبه و پارچه های ارگانیک استفاده می کند. طراحی و تولید محصولات با این جنس باز هم یاد آور این موضوع می شود که در ساخت پارچه ها آب کمتری مصرف می شود، این مسئله نه تنها برای محیط زیست و حیات وحش عالی است بلکه باعث می شود لباس روی پوستتان لطیف تر باشد.

با توجه به ورزش در حال رشد و تولید پوشاک در بازار کنونی که امروزه هم به شدت اشباع شده، کمی سخت است متوجه شوید کدام مارک لباس های ورزشی شایسته خرید هستند. ما برای کمک و هدایت شما به یک مسیر درست، در این بلاگ شما را راهنمایی کردیم تا یکی از برترین برندها را به درستی بشناسید.

در دنیای ما ماجراجویی کنید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط