جشنواره من یار مهربانم، هفته کتاب‌خوانی

بدون شک، هیچ میراثی، ارزشمندتر از کتاب نیست. کتاب، یار مهربانی‌ست که تجربیات زندگی را به شما نشان داده و باعث آرامش روح شما می‌شود. کتاب محصولی از جنس تجربه، خلاقیت و آموخته‌های افراد می‌باشد؛ از اینرو، برای این فرهنگ گرانبها، روزی را نامگذاری کرده‌اند.

در هفته پیشرو، از ۲۴ آبان تا ۲ آذر، هفته کتاب و کتاب‌خوانی در نظر گرفته شده است. به همین دلیل فروشگاه کوهنوردی سیاه‌کمان، همزمان با این هفته، “جشنواره من یار مهربانم” را با ارائه کتاب‌های متنوع برای شما همراهان عزیز برگزار می‌کند. در این جشنواره، می‌توانید در سبد خرید خود، از کتاب‌هایی با تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصد بهره‌مند شوید.

این لیست تخفیف شامل انواع کتاب‌‌های کوهنوردی و سنگنوردی می‌‌باشد که می‌توانند بسیار خواندنی و لذت‌بخش باشند. از کتاب‌های معروف در این مجموعه می‌توان به کتاب کوهنوردی لذت آزادی در اوج بلندی ها، کتاب از آرارات تا موستاق آتا، کتاب سنگ‌نوردی از الفبا و کتاب در جستجوی آن (خاطرات ایمان آذیش از صعودش به اورست) اشاره کرد.

این هفته را با ما باشید

همچنین در ۷ روز آینده، جزئیات کتاب‌هایی که در لیست تخفیف، موجود هستند را می‌توانید در صفحه اینستاگرام فروشگاه سیاه‌کمان دنبال کنید.

تماس با ما

09304445112 - 01154313200

اطلاعات جشنواره من یار مهربانم:

مکان:

فروشگاه حضوری و اینترنتی سیاه کمان

زمان برگزاری:

24 آبان تا 2 آذر 1400

درصد تخفیف‌ها:

10 تا 50 درصد