سالروز همایش صعودهای سیاه کمان

طعم فتح قله ها را کسی می‌چشد که با تمام جانش، مسیر سربالایی کوه را طی کند؛ بعد از آن، قله در تسخیر اراده‌ی اوست…

شکر ایزدمنان که در سایه الطاف الهی‌اش، توفیقی حاصل شد و توانستیم طی سال‌های گذشته، بخشی از زندگی‌مان را در کنار قهرمانان فرهیخته میهن عزیزمان سپری کنیم و در این مسیر پرتلاش حامی‌شان باشیم.

اولین همایش صعودهای مجموعه سیاه کمان، در تاریخ 10 بهمن سال 1398 با حضور اقشار مختلف مردم، بزرگ‌مردان و دلیرزنان صعود کننده به قله‌های k2، ماناسلو، خانتانگری، علم کوه و … برگزار شد. در این مراسم باشکوه، کوهنوردان از صعودهای خود به قله‌های مختلف گفتند و شیرینی تجربیاتشان، انگیزه‌ای دوچندان به ما داد تا قدرتمندتر از همیشه به این راه پرمسئولیت ادامه دهیم.

در همایش صعودهای سیاه کمان چه گذشت؟

فاتح ماسانلو، جناب آقای امین دهقان، دارنده مدال نقره از فدراسیون کوهنوردی ایران و عضو باشگاه تخصصی سیاه کمان، از اجرای برنامه صعودشان برای حضار گفتند.

شیرزن قهرمان قله خانتانگری، سرکار خانم هانیه داوودی، از جزییات صعودشان گفتند و نوری در دل بانوان حاضر در همایش روشن نمودند.

فاتح قله آرارات ترکیه، جناب آقای سجاد سالاروند که با دوپای مصنوعی و همتی کم نظیر در فصل زمستان به قله علم کوه صعود کرده‌اند، سخنرانی تاثیرگذاری داشته و حادثه از دست دادن پاهایشان را روایت کردند. ایشان با بیان جملات انگیزشی و برنامه‌های صعودشان، امید و انگیزه حضار را دوچندان کردند.

و در نهایت قهرمان فاتح قله‌ k2، جناب آقای حسین بهمنیار نیز تجربیات ارزشمند خود را بیان کردند و گزارش صعود به قله سرسخت K2 را به شیرینی شرح دادند.

تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان سیاه کمان

بخشی دیگر از این همایش، به تجلیل و قدردانی از پیشکسوتان و اعضای تیم و باشگاه کوهنوردی سیاه کمان گذشت. در این همایش، جناب آقای شکوهی ریاست اداره ورزش و جوانان، مربی درجه یک فدراسیون کوهنوردی جناب آقای سیدعلی سیدی به نمایندگی از فدراسیون، جناب آقای علیرضا سعدی پور عضو شورای بخش، جناب آقای علیرضا فلاحتکار عضو شورای شهر تنکابن و نماینده مدیریت مجموعه سیاه کمان به روی صحنه آمدند و لوح‌های تقدیر را به فاتحان قلل و اعضای باشگاه و تیم سیاه کمان اهدا نمودند و در نهایت احترام از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز؛ همایش صعودهای سیاه کمان

در ادامه این برنامه، مراسم قرعه کشی مهیجی نیز برگزار شد که در آن پیشکسوت عزیزمان جناب آقای غلام زاهدی، به زیبایی تمام آن را اجرا کردند و طی آن به سه نفر از برندگان خوش شانس، کارت‌های 500 هزار تومانی اهدا شد. همچنین در مورد شرکت در قرعه کشی‌های اینستاگرامی نیز توضیحات کاملی داده شد که با استقبال بی نظیری همراه بود.

در انتهای برنامه، حاضرین با پیشکسوتان، قهرمانان و بزرگان همایش، عکس‌هایی به یادگار گرفتند و در لوح خاطرات سیاه کمان، امضای خود را به ثبت رساندند تا دهم بهمن ماه به خاطره‌ای خوش و دلنشین در ذهنشان به یادگار بماند.

حضور پررنگ بزرگان عرصه ورزش و شورای اسلامی شهر و دیگر عزیزان و نیز استقبال پرشور و بی سابقه مردم عزیز در این همایش، باعث شد تا مجموعه سیاه کمان با قدرت بیشتر و حمایتی پربارتر به راه خود ادامه دهد.

ما در کنار شماییم تا تجربه‌های بی نظیر را زندگی کنید.

دلگرم حضور و همتتان…

  

در دنیای سیاه کمان ماجراجویی کنید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط