سی ‌تو ‌سامیت، دروازه‌ای رو به ماجراجویی

کدام برند را می‌شناسید که دامنه‌ی محصولاتش، از قاشق ‌چنگال‌های کمپینگ تا انواع لوازم آشپزخانه و کیسه‌های ضدآب و حتی کیسه‌خواب را شامل شود؟ هرگونه سر‌نخی پیدا کنید؛ در نهایت به استرالیا می‌رسید. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم باید به شهر پرت در ساحل غربی استرالیا اشاره کنیم. این‌جا جایی است که دفتر مرکزی Sea To Summit را می‌توانید پیدا کنید.

داستان از کجا شروع شد؟ در واقع منشأ این برند در سال 1983، به لطف رولند تایسون (Roland Tyson)، کوهنورد و ماجراجوی مشتاق آغاز شد. در اوایل دهه 80 محصولات کوهنوردی سبک و مناسب به سختی در استرالیا پیدا می‌شد. بنابراین رولند تایسون، مالک و مدیر عامل Sea To Summit، در آن زمان شروع به ساخت محصولات خود کرد.

این داستان از جایی آغاز شد که او شروع به ساخت وسایل شخصی کوهنوردی خود با یک چرخ خیاطی قدیمی در اتاق خوابش کرد. به تدریج این کارِ رولند تبدیل به یک کار تمام وقت گردید و مادر رولند نیز شروع به کمک به او در این حرفه ‌کرد. آن‌ها به تدریج بیزینسی را پایه‌گذاری کردند و نام آن را نامچه بازار (Namche Bazaar) گذاشتند. آن‌ها کار خود را به طبقه دوم یک فروشگاه تجهیزات کمپینگ منتقل کردند. همان‌طور که می‌دانید این فروشگاه در شهر پِرت قرار دارد.

چند سال بعد، در سال 1990 تیم ماکارتنی-اسنیپ (Tim Macartne Snap) کوهنورد استرالیایی، برای تهیه تجهیزات سفر آینده خود، با رولند ارتباط گرفت. تیم مکارتنی متولد ۱۹۵۶، نویسنده و کوهنورد، همراه یکی از دوستان کوهنوردش به نام گرگ مورتیمر (Greg Mortimer) از اولین استرالیایی هایی بودند که قله اورست را فتح کردند. آن‌ها در یک اقدام باورنکردنی که نمونه‌ی بارزی از تلاش و قدرتشان بود، شجاعت کردند و  مسیری دست نخورده را فتح کردند. این‌گونه توانستند نام خود را در تاریخ کوهنوردی استرالیا حک کنند. 

در همان زمان بود که تیم، مشغول آماده سازی خود جهت صعود به قله اورست (Summit) از دریای خلیج بنگال (Sea) بود و یکی از دلایل انتخاب نام این برند صعودش از دریا به قله بود و او اولین نفری محسوب می شد که از دریا به اورست صعود می کرد.

لوازم کوهنوردی که رولند می‌ساخت باید در این چند ماه در هر ارتفاعی کار می‌کرد و به اندازه کافی سبک و با دوام می بود تا 5 ماه راهپیمایی تیم را پشتیبانی کند. این برنامه موفقیت آمیز به اتمام رسید و بعد از آن بود که تجهیزات کوهنوردی و مارک Sea To Summit متولد شد. این برنامه کوهنوردی مثال کاملی برای چگونگی طراحی و تولید تجهیزات رولند برای سال‌ها بود. تیم و رولند پس از سفر موفقیت‌آمیز تیم، کمپانی سی‌تو‌سامیت را تأسیس کردند. این دو از دانش کوهنوردی و کمپینگی خود برای ساخت لوازم سبک و نو‌آورانه سفر استفاده کردند.

معنی برند سی تو‌ سامیت

در واقع Sea To Summit مخفف کمال‌گرایی در طراحی محصولات نوآورانه است. این برند از یک دفتر مرکزی در غرب استرالیا شروع کرده و به یک برند جهانی با چندین جایزه بین‌المللی تبدیل شده که در بیشتر از 60 کشور جهان به فروش می‌رسد.

در Sea To Summit، از ماجراهای برنامه‌های کوهنوردی مختلف در هر ارتفاعی الهام می‌گیرند. همه چیز در مورد لذت‌های ناب از هوای تازه، چالش‌های جدید و تفکری نو است که شما برای تجربه کردن آن‌ها باید از خانه بیرون بروید و سفر خود را شروع کنید. برند Sea to Summit ذره‌ذره‌ی این احساس را در هر‌قطعه از لوازمی که می‌سازد، قرار داده است. در واقع این نحوه انتقال تجربیات برند سی‌تو‌سامیت به شماست. در واقع این‌برند با طراحی و ساخت هر کدام از تجهیزات خود و با برخورداری از روحیه “می‌توانیم” سعی دارد روحیه‌ی شما را به دنیای کوهنوردی نزدیک‌تر کند.

برند Sea To Summit یک شعار کاری بسیار تأثیر‌گذار دارد که از نظر ما بسیار محترمانه است. آن‌ها معتقدند: «وقتی آرم Sea to Summit روی یک محصول ثبت می شود، در واقع نشان دهنده‌ی نام هر‌شخص از همکاران تیم ماست و حفظ کیفیت این‌محصولات، حفظ نام ما می شود.»

برند Sea To Summit در تلاش است لوازمی تولید کند که بسیار سبک و کاربردی هستند. اما در عین حال از نظر عملکرد، عالی عمل کنند، زیرا همان‌طور که می‌دانید کیفیت لوازم کوهنوردی به شدت روی کیفیت برنامه‌ها تأثیر‌گذار است. چه بسا گاهی جان شما به این قضیه وابسته می‌شود.

بسیاری از افراد از میزان اهمیتی که سی‌تو‌سامیت به جزئیات محصولش می‌دهد؛ شگفت‌زده می‌شوند! اما همین دقت و توجه موجب شده هنگامی که از لوازم این برند استفاده می‌کنید؛ شاهد بهترین عملکرد یک محصول می‌شوید.

در واقع بهترین نتیجه این ‌برند استرالیایی این‌ است که با کارکرد عالی خود، نیاز شما را به لوازم اضافه به‌طور کامل از بین می‌برد. بسیاری از طرفداران این برند، از آن برای بی‌نیاز شدن از لوازمی که در حال حاضر حتی به فکرشان هم نمی‌رسد، بسیار ممنون هستند.

لغت‌نامه‌ی سی‌توسامیت

محصولات سی‌تو سامیت کاملاً نو‌آورانه هستند. به‌طوری که بسیاری از ویژگی‌های این برند سر‌شناس کاملاً منحصر‌به‌فرد و ثبت شده است. به همین دلیل است که در عنوان این بخش، این دیکشنری را کاملاً به برند استرالیایی سی‌توسامیت نسبت می‌دهیم. می‌خواهیم برخی از این نو‌آوری‌ها را به شما معرفی کنیم:

 Protex Hex Pattern (الگوی هگزا پروتئکس)

خیلی آزار‌دهنده است وقتی مجبورید صبر کنید تا غذا‌های تازه پخته شده یا نوشیدنی‌های داغ، سرد شود، زیرا باید مراقب باشید در زمان خوردن، خود را نسوزانید! برای جلوگیری از این اتفاق، از عایق‌های ضخیمی بهره می‌گیرند. مطمئن باشید اگر ظرف‌های شما این ویژگی را دارا باشند بدون هیچ دردسری می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و به راحتی از غذای خود لذت ببرید. اما در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم یک حوله مابین خودتان و ظرف داغ بگذارید تا کمی از سوختن پوستتان جلوگیری کنید.

الگوی Protex Hex در ظروف سی‌تو‌سامیت باعث کاهش وزن محصول و پراکنده شدن گرما در سطح آن شود. این تکنولوژی موجب شده غذای شما برای مدت بیشتری گرم بماند. علاوه بر این، ریسک سوختن شما را کاهش داده و به شما امکان این را می‌دهد که غذای خود را وقتی هنوز داغ است بخورید.

Anti-slip silicone print (چاپ سیلیکونی ضدلغزش)

آیا تا به حال پیش‌آمده نیمه‌شب در کمپینگ از خواب بپرید و احساس کنید از تشک خود بیرون شده‌اید؟ دیگر امثال این اتفاق‌ها را فراموش کنید. به لطف از چاپ‌های سیلیکونی ضدلغزش که در محصولات مختلف سی‌تو سامیت می‌بینید امثال این اتفاق‌ها به تاریخ پیوست. این چاپ‌های‌ سیلیکونی ضد لغزش که روی سطح محصولات تعبیه می‌شود؛ باعث ایجاد اصطکاک بیشتر و مانع لیز خوردن آن می‌شود.

Extrusion TPU Lamination (لایه لایه سازی ورقه‌های TPU)

این روش کاملاً متفاوت از لایه‌لایه ‌سازی‌های معمول یا یک رول شدن ساده است. لمینیت TPU در برند سیتوسامیت با استفاده از یک فرآیند منحصر‌به‌فرد از صنایع پزشکی و هواپیمایی بر روی آن‌ها اعمال می‌شود. این لایه‌لایه‌سازی مخصوص باعث بالا رفتن دوام و مقاومت در محصولات می‌شود.

علاوه‌بر‌این، برند سیتو سامیت یک درمان ضد میکروبی برای TPU ایجاد کرده است که رشد کپک یا قارچ را در محصولاتی مثل کیسه‌خواب کاهش می‌دهد. البته می‌توانید این تکنولوژی را در درای‌سک های سی‌تو‌سامیت نیز ببینید که با اضافه کردن این تکنولوژی، محافظت از لوازمتان را به بالا‌ترین حد ممکن رسیده است.

Ultra-Dry Down

در خصوص Ultra-Dry Down سیتو‌سامیت از یک درمان دائمی پایه پلیمر در سطح نانو استفاده می‌کند. این فرآیند خاص بدون تأثیر‌گذاری بر وزن و رویه‌ی آن، میزان جذب آب را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. در نتیجه Ultra-Dry موجب می شود 60٪ در میزان فضایی که نیاز دارید؛ صرفه جویی کنید. در حالی که رطوبت سطح را 30٪کمتر به خود جذب می‌کند.

حتی باید بدانید که کیسه‌خواب‌های Sea to Summit به وسیله این روش درمانی خاص، 60 درصد سریع‌تر از کیسه‌خواب‌های دیگر خشک می‌شوند. علاوه بر این، فرآیند نانو از رشد باکتری و میکروب‌ها جلوگیری می‌کند. این باعث می‌شود کیسه‌خواب sea to summit نهایت رعایت نکات بهداشتی را داشته باشند و طول عمر بالاتری پیدا کنند. باید بدانید که این خاصیت حتی تا 14 بار شست‌و‌‌شو نیز از بین نمی‌رود! این تکنولوژی را در بسیاری از مدل‌های کیسه‌خواب سی‌تو‌سامیت می‌توانید ببینید.

 EN13537 Temperature Rating System (سیستم درجه بندی دما)

EN13537 یک استاندارد اروپایی برای درجه‌بندی حرارت کیسه‌خواب است. اگرچه استاندارد EN13537 درجه حرارت مشخصی را برای هر کیسه‌خواب مشخص نمی‌کند، اما یک استاندارد صنعتی برای محدوده‌های دمایی ارائه می‌دهد که می‌تواند به عنوان راهنما برای شرایط دمای هوایی خاص استفاده می‌شود و کیسه‌های‌خواب را قابل مقایسه می‌کند.

کلیه کیسه‌خواب‌های Sea to Summit طبق استاندارد EN13537 آزمایش شده‌اند. ما توصیه می‌کنیم از رتبه‌بندی مشخص شده EN13537 به عنوان راهنما و معیار کیسه‌خواب های تست شده طبق EN13537 استفاده کنید.

EN13537 یک استاندارد اروپایی برای کیسه‌خواب است که سه سطح دما را برای کمک به شما در هنگام انتخاب آن فراهم می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به بلاگ کیسه خواب در سایت سیاه‌کمان مراجعه کنید.

 Responsible Down Standards (مسئولیت‌های به دست آوردن پَر استاندارد)

کیسه خواب Sea to Summit فقط حاوی متریالی است که توسط استاندارد (RDS) آزمایش و تأیید شده‌اند. RDS سازمانی است که استفاده از صنعت پر را انسانی‌ و شایسته‌تر کرده است و حقوق حیوانات را نیز در نظر می‌گیرد. RDS توسط سازمان جهانی Textile Exchange چک می‌شود. این یک سازمان کنترل کننده است که تمام جنبه‌های زنجیره تأمین متریال را بررسی می‌کند. فقط با استفاده از این گواهی، می‌توانید از تولید اخلاقی محصولات مرتبط با حیوانات اطمینان پیدا کنید.

2D Nano Shell

2D NanoShell مورد استفاده در کیسه‌خواب Micro به گونه‌ای طراحی شده که حداکثر محافظت در برابر باد و رطوبت، مانند شبنم سنگین را برای شما فراهم می‌کند.

NanoShell  Face یک پارچه با پوسته نایلونی با تراکم بالا 20 و بسیار با دوام است که با DWR (نوعی پوشش پارچه ای ضد آب) و یک روکش Microporous نازک پوشیده شده است. این پارچه 100٪ ضد‌باد و بسیار مقاوم در برابر آب است تا در مقابل برف، باران یا هرگونه رطوبت مقاوم باشد.

روکش Microporous پوشش ریز متخلخل نازکی است که بسیار تنفس‌پذیر می‌باشد. این ویژگی این امکان را ایجاد می‌کند که بخار آب تولید شده توسط بدن شما از طریق پارچه NanoShell به بیرون هدایت شود. این متریال را در کیسه‌خواب Sea To Summit مدل Talus TS II می‌بینید که با یک پارچه نایلون ضدلغزش و دافع آب و در عین حال با تنفس‌پذیری فوق‌العاده تولید شده است.

WaveLoft

WaveLoft technology یک فناوری با ساختاری منحصر‌به‌فرد است که برای به حداکثر رساندن فضای اضافه و به حداقل رساندن وزن عایق طراحی شده است. WaveLoft به جای لایه‌های عادی عایق مسطح یا لایه های shingle ( لایه‌های مورب روی هم دوخته شده مثل طراحی سقف) لایه‌های منحنی ایجاد می‌کند که تا بیشترین مقدار هوای ممکن را در به دام بیندازد.

IPX8

محصولات Sea To Summit استانداردهای تست IPX8 را کاملاً برآورده می‌کند: به این معنی است به مدت 1 ساعت در عمق 10 متر کاملاً ضد‌آب باقی می‌ماند. که نمونه‌ی بارز آن کاور ضدآب موبایل Sea To Summit مدل TPU Guide Waterproof Case است که از تلفن همراهتان به هر نحوی محافظت می‌کند.

 PVC Free

حضور این نماد بر روی محصول نشان دهنده‌ی این است که این محصول فاقد پلی وینیل کلراید (PVC) است. PVC تنها نوع پلاستیکی است که به محیط زیست آسیب می‌زند. حتماً سطل تاشو Sea To Summit مدل Folding Bucket 10 در سایت سیاه کمان توجهتان را جلب کرده است. باید بگوییم این محصول کاربردی نیز از این مورد پشتیبانی می‌کند.

 BPA Free

BPA مخفف ‘bisphenol A’ است که از دهه 60 برای ساخت پلاستیک و رزین‌های اپوکسی استفاده شده و به طور گسترده ای در محصولاتی مانند بطری‌های آب  و ظروف بیرون بر استفاده می‌شود.

برخی تحقیقات نشان می دهد که BPA می‌تواند از طریق ظروف وارد غذا و آب شود و این می‌تواند بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد. به همین دلیل Sea to Summit استفاده از BPA را از آن زمان متوقف کرده‌است و در حال حاضر همه‌ی محصولات این برند بدون BPA تولید می‌شود.

 متریال

انتخاب متریال تأثیر بسزایی در کیفیت محصولات خواهد گذاشت. برند سیتو سامیت همیشه به دنبال بهترین مواد‌اولیه برای تولید محصولات خود بوده است. مسئولین این برند در این خصوص می‌گویند:«گاهی طراحان ما به دلیل کسب سال‌ها تجربه یک متریال خاص را برای تولید یک محصول مناسب می‌دانند و گاهی برای ترکیب مطلوب مواد و نتیجه دل‌خواه یک محصول ماه‌ها زمان نیاز دارند.»

بعضی از این متریال را که معمولاً در محصولات سیتو سامیت می‌بینید به شما معرفی می‌کنیم:

PP Glass Composite (کامپوزیت شیشه PP)

در ظروف پلاستیکی و کارد و چنگال‌های سیتو سامیت ممکن است این جنس را دیده‌باشید. در ساخت این متریال از ترکیب پلی‌پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه استفاده می‌کنیم.

Titanium (تیتانیوم)  

تیتانیوم ماده‌ای فوق‌العاده قوی، سفت و مقاوم است که در برابر سایش و خوردگی مقاومت قابل توجهی نشان می‌دهد. البته سیتو سامیت این متریال را به عنوان پایه استفاده می‌کند و محصولات تیتانیوم را با روکش می‌پوشاند. همان‌طور که ست قاشق و چنگال و کارد Sea To Summit مدل Titanium 3 Piece Set را با تیتانیوم آنودایز شده تولید کرده‌اند؛ که نتیجه آن محصولی سبک، مقاوم و با‌کیفیت شده است.

آلیاژ 7075-T6

از آلومینیوم آلیاژی 7075 T6 با مقاومت بالا در هر‌کجا که ظرفیت بار بسیار بالایی داشته باشد. بدون افزایش وزن اجزا استفاده می‌شود. سیتو سامیت از این متریال در تجهیزات کمپینگ و آشپزی استفاده می‌کند. همانند ست قاشق و چنگال و کارد Sea To Summit مدل Alpha Light که یکی از فوق سبک‌ترین لوازم کمپینگ است اما در عین حال از استحکامی مثال‌زدنی برخوردار می‌باشد.

 Hard Anodized Lightweight Alloy (آلیاژ سبک آنودایز سخت)

محصولات سی‌تو‌سامیت هر کجا قصد دست‌یابی به وزن مطلوب و دوام را داشت؛ از آلیاژهای آلومینیوم با کیفیت بالا استفاده می‌کند. البته هنگامی که در محصولات با تماس مستقیم غذایی مانند ظروف پخت‌و‌‌پز و کارد و چنگال استفاده می‌شود، آلیاژها را با آنودایزینگ نوع C کاملاً پوشش می‌دهند. این به طور قابل توجهی سفتی سطح را کاهش می‌دهد تا استفاده راحت‌تری داشته باشید و میزان سایش و خراشیدگی را کم می‌کند.

 Lightweight Aircraft Alloy

آلیاژهای آلومینیوم سبک که معروف به داشتن استحکام بسیار بالا با وزن کم هستند و در محصولات متفاوت از این برند استفاده می‌شود.

 Silicone (سیلیکون)

لاستیک‌های سیلیکون یا دقیق‌تر بگوییم پلی سیلوکسان‌ها، الاستومرهای غیر‌آلی دارای خواص منحصر‌به‌فردی هستند. می‌دانیم خیلی پیچیده و علمی شد؛ پس بگذارید کمی برای شما بیشتر شرحش دهیم:

ساختار مولکولی از یک اتم سیلیکون، در حضور یک لایه منسجم تشکیل شده‌است که باعث می‌شود سیلیکون‌ها کشسان، از نظر شیمیایی کاملاً بی‌اثر و در برابر گرما تا حد‌المکان مقاوم شوند.

لاستیک‌های سیلیکونی در حفظ و بازیابی شکل‌اولیه خود عالی عمل می‌کنند، بنابراین یک گزینه ایده‌آل برای محصولات انعطاف پذیر هستند. البته به یاد داشته باشید که تمام سیلیکون‌های استفاده‌شده در محصولات سی تو سامیت دارای Food Grade هستند. در واقع سیلیکونی که سیتو‌سامیت در محصولات خود استفاده می‌کند، مورد آزمایش های بسیاری قرار‌گرفته و حتی فرآیند تست غذایی ژاپن که دقیق‌ترین استاندارد موجود در جهان است نیز از این متریال پشتیبانی می‌کند.

برای مثال، در محصولات سری X از سیلیکون استفاده شده که این ظروف را انعطاف‌پذیر و کاملاً مقاوم کرده‌است و علاوه بر این موارد، محصولات سی‌تو‌سامیت مطابق با استانداردهای ایمنی مواد غذایی در سراسر جهان تولید می‌شوند؛ از نظر شیمیایی منفعل هستند و بوی مواد غذایی را به خود نمی‌گیرند.

 Hypalon (هایپالون)

پارچه هایپالون پارچه‌ای از جنس لاستیک است که با پارچه نایلون بافته شده ترکیب می‌شود. پارچه Hypalon کاملاً ضد‌آب است، رطوبت را جذب نمی‌کند و در برابر سایش مقاومت بسیاری از خود نشان می‌دهد. اما در کنار این ویژگی‌ها، به اندازه کافی نرم است. برند سیتوسامیت از Hypalon در  کیسه های ضد‌آب و آسترهای بسته‌بندی و  امثال این موارد استفاده می‌کند، به طوری بالای آن رول شده و کاملاً مهر و موم می‌شود. برای مثال می‌توانید درای سک Ultra-Sil View Dry Sack را ببینید که به Hypalon مجهز شده است.

 30D Cordura Ultra-Sil

برند سیتو‌سامیت در تولید پارچه Ultra-Sil از الیاف Cordura استفاده کرده ‌است. Cordura یک نخ نایلونی بسیار مستحکم است که نسبت به الیاف نایلون معمولی، خصوصاً در مقابل سایش، مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. در واقع Cordura به محصولات سیتو‌سامیت استحکام بیشتری بخشده و به این برند توانایی تولید محصولات با دوام‌تری نسبت به محصولات تولید شده با نایلون معمولی بخشیده است.

برای نمونه می‌توانیم به درای پک‌ها و کیسه‌های ضدآب Ultra Sil اشاره کنیم که به دلیل تولید شدن با این متریال از استحکام و سبکی مناسبی برخوردار گشته است.

 UL 10 Denier Nylon

نایلون UL 10 Denier سبک‌ترین پارچه مورد استفاده در کیسه‌خواب های سیتو سامیت است. مخصوصاً در کیسه خواب سری Spark که شاهد حداکثر سبک بودن و قابلیت فشرده‌شدن هستید.

حمایت از سازمان‌ها و برنامه‌های پایدار

یک کوهنورد یا طبیعت گرد و هر شخصی که در فضای باز فعالیت می‌کند، با روح و جانش در آن مکان حضور پیدا کرده است. در واقع رفتن به طبیعت می‌تواند روحیه ی یک فرد را بسازد و طرز فکرش در مسیر زندگی را متحول کند. پس حفظ و حضور همیشگی طبیعت در زندگی انسان ها می‌تواند تأثیر بسزایی در سلامت جان و تن آن‌ها داشته باشد.

سی تو‌ سامیت نیز عقیده محکمی در زمینه‌ی حفظ طبیعت، که سرمایه ی گهرباری برای انسان‌هاست دارد و در‌خصوص این عقیده، بسیاری از سازمان‌های فعال در این حیطه را حمایت می‌کند:

ردی از خود به جا نگذارید

Leave No Trace یک سازمان خصوصی در استرالیا می‌باشد که مأموریت آن آموزش از طریق تحقیق، آموزش و همکاری احساس مسئولیت به افراد مختلفی است که مشغول به فعالیت در فضا‌های باز هستند. Leave No Trace متعهد به آموزش نگرش اساسی بشریت نسبت به آگاهی بیشتر از محیط‌‌زیست و نشان دادن چگونگی پیگیری فعالیت‌های شخص با حداقل تأثیر بر طبیعت است. برای این منظور، Leave No Trace اصول زیر را ایجاد کرده‌است:

  1. در مورد مکان‌هایی که بازدید می‌کنید به خود و دیگران آموزش دهید.
  2. فقط وسایل و لباس مورد نیازتان را خریداری کنید.
  3. از وسایل و لباسی که در اختیار دارید، به خوبی مراقبت کنید.
  4. با آگاهی کامل پوشاک و غذای خود را انتخاب کنید.
  5. تولید زباله را به حداقل برسانید.
  6. مصرف انرژی را  تا حد امکان کاهش دهید.
  7. در خصوص حفظ مکان‌هایی از طبیعت که از آن‌ها دیدن می‌کنید؛ احساس مسئولیت کنید.

Carbon Conscious

Sea to Summit در طی پروژه‌ای به نام Carbon Conscious، با کاشت درختان اُکالیپتوس سعی در افزایش تولید اکسیژن و کم کردن انتشار CO2 ناشی از سفرهای ما را دارد.

Carbon Neutral

هنگام خرید هر یک از محصولات Sea to Summit، به طور خودکار از برنامه Carbon Neutral پشتیبانی می‌کنید. Carbon Neutral در زمینه کاهش اثرات گلخانه ای، آگاهی و آموزش‌های تخصص دارد. بین افزایش میزان گازهای گلخانه‌ای موجود در جو و گرم‌شدن کره‌زمین ارتباط مستقیمی وجود دارد و می‌دانید که اثرات گلخانه‌ای تا چه اندازه می تواند روی کره‌زمین و زندگی شما تأثیرات منفی بگذارد.

برند‌ها و شرکت‌های معتبر می‌دانند که فقط برای زمان حال کار نمی‌کنند. بلکه برای آینده نیز باید سرمایه گذاری کنند. از آن جایی که تغییرات آب و هوا و سایر مسائل زیست محیطی در کانون توجه انسان‌های امروزی قرار گرفته و در هر زمینه‌ی زندگی ما تأثیر می‌گذارد، شرکت‌های مسئول در حال کاهش ابتلا به کربن هستند. حتی اقدامات کوچک انسان‌ها نیز می توانند تأثیرات زیادی بر محیط زیست داشته باشند. پس با خرید محصولات سی‌تو‌‌سامیت و پشتیبانی از برنامه Carbon Neutral از خانه‌ی بزرگمان، زمین، محافظت کنید.

850 + Loft 

Loft به معنی حجم وزن مشخصی از پَر است که به زبان روان‌تر می‌توانید به آن تراکم بگوییم. در واقع Loft توصیف کیفیت پر است که مستقیماً به عملکرد عایق بودن آن مربوط می شود. تراکم پر در محصولاتی با این عایق از اهمیت بالایی برخوردار است. به طوری که در یک وزن مشخص تراکم بالا‌ی پر شما را نسبت به تراکم پایین بسیار گرم‌تر نگه می دارد و عایق بهتری است. البته باید توجه داشته باشید که در این وزن معین تراکم بالای پر حجم بیشتری را مشغول می‌کند.

در‌نتیجه پر‌هایی با وزن کم به شما کیسه‌خواب‌های سبک‌تری ارائه می‌دهد. معمول‌ترین تراکم پر را در کیسه‌خواب‌ها Fill Power می‌نامند.

850 + Loft Goose Down

850+ Fill Power (Loft) Premium Goose Down بهترین کیفیت موجود برای عایق کیسه‌خواب‌ها می باشد. در واقع این ویژگی به شما بالا‌ترین عایق با بیشترین دوام را  عرضه می‌کند.

سی تو سامیت، دروازه‌ای رو به یک ماجراجویی لذت‌بخش

در نهایت هر کجا که صحبت از سبکی، حجم کم و رنگ‌بندی‌ های شاد باشد؛ نام برند سی‌تو‌سامیت در ذهن کوهنوردان و ورزشکاران ظاهر می شود. این برند با نوآوری‌های خلاقانه و توجه به جزیی‌ترین نکات محصولاتش، کیفیت برنامه‌های کوهنوردان را دچار تحول عظیمی کرده است.

اگر شما هم قصد رفتن به سفر‌های حرفه‌ای را داشتید، سیاه‌کمان پیشنهاد می‌کند با تهیه‌ی این محصولات اجازه دهید این برند شما را شگفت‌زده کند.

در دنیای ما ماجراجویی کنید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط